İZBAŞ’tan Sürekli Eğitim Merkezi

İzmir Serbest Bölgesi (İZBAŞ), bünyesinde görev yapan personelin yanı sıra katılımcı şirketlerin her seviyedeki yönetici ve çalışanlarına hizmet verecek İZBAŞ Sürekli Eğitim Merkezi’ni (İZSEM) hayata geçirdi.

İZBAŞ'tan Sürekli Eğitim Merkezi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İZBAŞ Mali Danışmanı Prof. Dr. Keramettin Tezcan’ın katkı ve destekleri ile oluşturulan merkezde, farklı alanlarda kurumsal gelişim çalışmaları, paneller, söyleşiler, sempozyumlar düzenlenecek.

GÜÇLÜ ORGANİZASYON

Sürekli Eğitim Merkezi hakkında bilgi veren İZBAŞ Genel Müdürü Gürsel Bahçıvancılar, en önemli sermayelerinin aidiyeti yüksek ve donanımlı çalışanlar olduğunu belirterek, “Bölgemizde faaliyet gösteren şirketlerde görev yapan 5 bini aşkın çalışanımızın, geleceğine güvenle bakan, dünya ile bütünleşmiş, kendisini sürekli sorgulayan, yaptıkları ile övünen, yapamadıklarıyla üzülen capcanlı bir organizma olarak sürdürülebilir başarı elde etmesi hepimizin ortak temennisi” dedi.

İZBAŞ bünyesinde üretimlerini sürdüren şirketlerdeki her seviyedeki çalışanların daha yüksek donanıma ve bilgiye sahip olması için yapılacak çalışmaları İZSEM bünyesinde koordine edeceklerine dikkat çeken Bahçıvancılar, güçlü kadro organizasyonlarının şirketleri geleceğe taşımada en kritik faktör olduğunun altını çizdi.

FARKLI ETKİNLİKLER

Gürsel Bahçıvancılar, İZBAŞ olarak hedeflerinin katılımcı şirketlere en iyi hizmeti vermekle sınırlı olmadığını; şirketlerin kurumsal yapıların ve kurumsal gelişimlerine destek olmayı da iş süreçlerinin ayrılmaz bir parçası saydıklarını sözlerine ekledi.

İZSEM bünyesinde takvimlendirilecek çalışmalar, öncelikli olarak katılımcı şirketlerden alınan talepler doğrultusunda şekillendirilecek. İZBAŞ bünyesinde yer alan Konferans Salonu’nda tüm şirketlerin çalışanlarına açık düzenlenecek etkinliklerin kapsamında; teknik eğitimler, detay mühendislik eğitimleri, sosyal etkinlikler yer alacak.

 

 

Haber Merkezi

İZBAŞ’tan Sürekli Eğitim Merkezi

Yorumlar kapalı.