İzmir Aliağa’da festival devam ediyor

İzmir'in Aliağa Belediyesi ile SOCAR Türkiye iş birliğinde organize edilen Aliağa Sanat Günlerinde sanat şöleni üçüncü haftada da devam etti. Hafta boyunca gösterime sunulan açık havada sinema, çocuk tiyatrosu ve Aşkım Kapışmak ile ‘İlişkiler Komedisi’ 7’den 77’ye tüm Aliağalılara sanat dolu bir hafta yaşattı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aliağa’da 30 Ağustos’a kadar sürecek olan sanat festivalinin üçüncü haftasında ‘Top Gun: Maveric’ isimli sinema filmi Şehit Oğuz Özgür Çevik Parkı ve Helvacı Meydanında sinemaseverleri bir araya getirdi. Tom Cruise, Val Kilmer, Jennifer Connelly, Miles Teller gibi Hollywood’un ünlü isimlerinin yer aldığı aksiyon filmi, sinema tutkunlarına heyecan dolu anlar yaşattı.
Çocukların yaz tatilini renklendiren çocuk tiyatrolarında bu hafta Alice Harikalar Diyarında isimli oyun Aliağa Belediyesi Ulaş Bayam Açık Hava Tiyatrosunda gösterime sunuldu. Miniklerin aileleriyle birlikte akın ettikleri oyun, minik seyircisine keyifli anlar yaşattı. Yoğun ilgi gören çocuk tiyatrolarında 4. haftada, 19 Temmuz Çarşamba günü saat 20.00 ve 21.30 seanslarında ‘Kuğu Gölü Balesi’ minik seyircisiyle buluşacak.

izmir aliagada festival devam ediyor 5 aliagada 7den 77ye sanat festivali devam ediyor h237

Aşkım Kapışmak’tan ‘İlişkiler Komedisi’
Aliağa Sanat Günlerinde üçüncü hafta Aşkım Kapışmak ile ‘İlişkiler Komedisi’ adlı gösteriyle son buldu. Yoğun ilgi nedeniyle iki kez sahnelenen tek kişilik gösteride yazar, davranış bilimleri ve iletişim uzmanı, psikolog Aşkım Kapışmak, kadın ve erkek doğasındaki farklılıkları mizahi bir dille seyirciye aktardı. Aşkım Kapışmak, Ulaş Bayram Açık Hava Tiyatrosunu tıklım tıklım dolduran izleyicilere; ilişkilerde sık yaşanan problemler, toksik ilişkiler, aşk ve mutluluk konuları üzerine dikkat çekici bilgiler verdi. Aşkım Kapışmak, mizah öğeleriyle süslediği oyunun finalinde ayakta alkışlandı. Gecenin sonunda sahneye davet edilen Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, katılımlarıyla Aliağa Sanat Günlerine değer katan Aşkım Kapışmak’a teşekkür ederek çiçek takdim etti.

İHA

İzmir Aliağa’da festival devam ediyor

Yorumlar kapalı.