İzmir Caddesinde trafik kazası: Can kaybı yok, maddi hasar var

İzmir Caddesi üzerinde Kuşadası yönünde trafik kazası meydana geldi. Meydana gelen kazada beyaz bir binek araç ile bir beton firmasına ait olan damperli kamyon çarpıştı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeni İzmir Gazetesinden Şaha Çimen’in haberine göre, İzmir Caddesi üzerinde Kuşadası yönünde trafik kazası meydana geldi. Meydana gelen kazada beyaz bir binek araç ile bir beton firmasına ait olan damperli kamyon çarpıştı.

Kaza sonucunda şans eseri yaralanma olmazken, binek araçta maddi hasar meydana geldi.

Olay, beyaz aracın sağ şeritte normal seyir halindeyken damperli kamyonun sol şeritten kendisini fark etmeden yandan sıyrılmasıyla gerçekleşti. Beyaz araç sürücüsü savrulmanın etkisiyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek orta refüje çıktı.

Kazanın ardından olay yerine gelen yetkililer, kaza sonucunda herhangi bir yaralanmanın olmadığını ve sadece maddi hasar meydana geldiğini belirtti. Araçlarda meydana gelen hasarlar nedeniyle trafik bir süreliğine kontrollü olarak sağlanırken, polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kaza beyaz binek araç Opel Corsa ile beton firmasına ait damperli bir kamyon arasında yaşandı. Beyaz aracın sürücüsünün emekli bir astsubay olduğu bilgisi verildi.

 

HABER MERKEZİ

İzmir Caddesinde trafik kazası: Can kaybı yok, maddi hasar var

Yorumlar kapalı.