Jandarma’dan ilkokul öğrencilerine eğitim

İzmir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri ile 100 ilkokul öğrencisi Cumhuriyet’in 100. yılı etkinlikleri kapsamında bir araya geldi. Jandarma personellerince öğrencilere, trafik kurallarının yanı sıra kullanmış oldukları bazı teçhizatlar hakkında bilgiler verildi.

Jandarma'dan ilkokul öğrencilerine eğitim
İZMİR'DE JANDARMA İLE ÖĞRENCİLER BİR ARAYA GELDİ (SİNAN YENİÇERİ/İZMİR-İHA) İzmir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri ile 100 ilkokul öğrencisi Cumhuriyet'in 100. yılı etkinlikleri kapsamında bir araya geldi. Jandarma personellerince öğrencilere, trafik kurallarının yanı sıra kullanmış oldukları bazı teçhizatlar hakkında bilgiler verildi.
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Cumhuriyet’in 100. yılı etkinlikleri kapsamında Buca Belenbaşı İlköğretim Okulu ve Kaynaklar İlköğretim Okulu öğrencileri ile Konak Meydanı’nda bir araya geldi.

Çok sayıda jandarma personelinin katıldığı etkinlikte, her iki okuldan gelen 100 öğrenciye trafik levhaları ve trafik kuralları hakkında bilgiler verildi, kitaplar dağıtıldı. Ayrıca ekipler, kullandıkları bazı teçhizatlar hakkında da öğrencilere bilgilendirmede bulundular. Jandarma ekiplerine çalışmalarında yardımcı olan arama kurtarma köpeğine ve atlara ise öğrencilerin ilgisi yoğun oldu.

Öte yandan, meydanda bulunan bazı vatandaşlar da merak ettikleri teçhizatlar hakkında jandarma personelinden bilgi aldı.

İHA

Jandarma’dan ilkokul öğrencilerine eğitim

Yorumlar kapalı.