Karşıyaka’ya müzik ödülü!

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, ünlü rap sanatçısı Piyancı’nın önerisiyle kente kazandırdığı “Ücretsiz Kayıt Stüdyosu” projesiyle 10. Empclinics Golden Palm Awards’da ödüle layık görüldü

Karşıyaka’ya müzik ödülü!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin en prestijli organizasyonları arasında yer alan ve bu yıl 10’uncu kez gerçekleştirilen Empclinics Golden Palm Awards-2023’ten (Altın Palmiye Ödülleri) Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay’a anlamlı bir ödül geldi.

Başkan Tugay, Karşıyakalı rap sanatçısı Anıl Piyancı’nın önerisi üzerine Çatı Bostanlı Sanat Kompleksi’nde hayata geçirdiği “Ücretsiz Kayıt Stüdyosu” projesi ile “Yılın Sanatta Sosyal Sorumluluk Projesi Ödülü”ne layık görüldü.

Tugay ödülü, İstanbul’da düzenlenen törende Piyancı’nın elinden aldı. Başkan Tugay da Anıl Piyancı’ya aynı proje ile “Yılın Sanat Köprüsü Ödülü”nü takdim etti.

GENÇLERE İTHAF

“Güzel Karşıyaka’dan, güzel İstanbul’a selam ve sevgilerimizi getirdim” diyen Başkan Tugay, konuşmasında, “Biz belediye başkanları, siyasetçiler sahnede konuşmaya alışkınız ama ilk kez böyle bir ortamda bulunuyorum. Muhteşem bir ortam. Organizasyonu düzenleyen ve ödül alan herkesi tebrik ediyorum. Biz bu projeyi sevgili Anıl Piyancıile birlikte gerçekleştirdik, beraber yaptık. Hizmet etmeye çalıştığımız genç müzisyenlere ithaf ediyorum bu ödülü. Ayrıca dört gün sonra Öğretmenler Günü; tüm değerli öğretmenlerimize de ödülümü armağan ediyor, teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Haber Bülteni 

Karşıyaka’ya müzik ödülü!

Yorumlar kapalı.