Kişisel bakımın adresi: Luna Yaşam Merkezi

Torbalı’da bir yıl önce hizmet vermeye başlayan Luna Yaşam Merkezi, sektöre yenilik getirdi. Son teknoloji ürünü ekipmanları, her biri ustalık belgesine sahip personeli, hijyen konusundaki olağanüstü tutumu ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemiyle Luna Yaşam Merkezi, Torbalı’nın en ‘number one’ yaşam merkezleri arasında yerini aldı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Torbalı’da bir yıl önce hizmet vermeye başlayan Luna Yaşam Merkezi, sektöre yenilik getirdi. Son teknoloji ürünü ekipmanları, her biri ustalık belgesine sahip personeli, hijyen konusundaki olağanüstü tutumu ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemiyle Luna Yaşam Merkezi, Torbalı’nın en ‘number one’ yaşam merkezleri arasında yerini aldı. Kısa sürede bu başarıyı yakalayan Luna Yaşam Merkezi, kalitenin tesadüf olmadığını kanıtladı.

HER BİRİ USTALIK BELGESİ SAHİBİ UZMAN KADROYA SAHİP

Luna Yaşam Merkezi’nde Lazer epilasyon, bölgesel incelme, klasik cilt bakımı, medikal cilt bakımı, ozonlu cilt bakımı, kuaförlük hizmetleri ve profesyonel makyaj hizmeti veriliyor. Luna Yaşam Merkezi’nde tamamı ustalık belgesi sahibi sekiz profesyonel personel çalışıyor. Tüm hizmetler, kendi alanında uzmanlık belgesine sahip kişiler tarafından veriliyor.

SÜREÇ ŞEFFAF VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI YÜRÜTÜLÜYOR

Hem bölgesel incelme hem de lazer epilasyon konusunda son teknoloji ürünü ekipmanlar ile çalışan Luna Yaşam Merkezi, her iki alanda da yüzde yüze yakın bir başarı oranı yakalamış durumda. Müşterilerine karşı şeffaf bir süreç sunduklarını ifade eden işletme yetkilisi Cennet Aykuş “ Şeffaflık bizim için çok önemli. Danışanlarımızı sürecin nasıl işleyeceğine dair baştan bilgilendiriyoruz. Gerektiğinde, sağlık muayenesi istiyoruz ve sürecin hekim kontrolünde gerçekleşmesini sağlıyoruz. Danışanlarımız en çok hijyene verdiğimiz önemi beğeniyor. Bizim için önemli olan insanların parasını almak değil, buradan memnun ayrılmalarını sağlamaktır” dedi.

ERKEK MÜŞTERİLERE DE HZMET VERİYOR

Luna Yaşam Merkezi, erkek müşterilerine de hizmet veriyor. Bölgesel incelme, lazer epilasyon ve manikür pedikür hizmetlerinden erkeklerinde yararlanması mümkün.

UYGUN FİYATLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Luna Yaşam Merkezi’ni ön plana çıkaran olgulardan biri de uygun fiyatları. Sahip olduğu kalite standartlarına rağmen, oldukça uygun fiyatlarla hizmet veren Luna Yaşam Merkezi, bu sayede kısa sürede Torbalı’nın en çok sevilen yaşam merkezlerinden biri haline geldi.

Reklam Haber

kisisel bakimin adresi luna yasam merkezi cd5ab130 dc85 4f67 98b6 912ed59ed1f3                         kisisel bakimin adresi luna yasam merkezi 043465ba 3aba 406f bef7 e86f73f477a5kisisel bakimin adresi luna yasam merkezi bb04c00e 2abc 46a0 8b83 33bd8b1c08e2             kisisel bakimin adresi luna yasam merkezi 5dd7db1a d335 40ce 9c50 ac10109c224c

Kişisel bakımın adresi: Luna Yaşam Merkezi

Yorumlar kapalı.