Medical Point’te 19 Mayıs coşkuyla kutlandı

İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Point Hastanesi Spor Kulübü ‘Medical Point Run’ 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlamak için bir araya geldi. Medical Point Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Veysi Kubba, “Medical Point Ailesi olarak spora ve sporcuya verdiğimiz destek devam edecek” dedi.

Medical Point'te 19 Mayıs coşkuyla kutlandı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) Medical Point Hastanesi’nin bahçesinde düzenlenen etkinlik, fonksiyonel egzersizle başladı. Sporcular, zumba ve yoga yaptı. Medical Point Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Veysi Kubba, sporun toplum sağlığı üzerindeki olumlu etkilerine vurgu yaptı. Veysi Kubba, “Medical Point Ailesi olarak, spora verdiğimiz değer çok kıymetli. Çocuklarımızın küçük yaşlardan itibaren kötü alışkanlıklardan uzaklaşarak spora teşvik edilmesini çok önemsiyoruz. Türkiye’nin en önemli spor kulüpleriyle iş birlikleri yapıyor, sporcularımızın sağlığını çok önemsiyoruz. Kısa sürede kurulan Medical Point Run Koşu Kulübü, çok başarılı işlere imza atıyor. Kentin ve Türkiye’nin en önemli maratonlarına katılıyor, ter döküyor” ifadelerini kullandı.

HER ZAMAN DESTEKLEYECEKLER
Spora olan desteklerinin artacağını ifade eden Veysi Kubba, “Spor, sadece fiziksel sağlık için değil, aynı zamanda ruhsal sağlık ve sosyal bağların güçlenmesi için de çok önemlidir. Bu yüzden çalışanlarımızı ve sporcularımızı her zaman destekleyeceğiz” diye konuştu.

CEMİL ZEYBEKER

Medical Point’te 19 Mayıs coşkuyla kutlandı

Yorumlar kapalı.