MHP Genel Başkanı Bahçeli gündemi değerlendirdi: O paslı mührü söküp atacağız!

Partisinin grup toplantısında konuşan MHP lideri Devlet Bahçeli, Türkiye'nin gündemindeki 'kara para aklama, vergi kaçırma' gibi suçlardan cezaevinde olan Dilan Polat'a değindi. Bahçeli, "Bunlara çanak tutan sahtekar bankacılar, saçlarına dolardan bukleler yapan soytarılar, milletimizde haklı öfkeye neden olmaktadır" dedi. Bahçeli ayrıca, CHP lideri Özgür Özel'i de hedef aldı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin haftalık grup toplantısında gündeme ilişkin açıklamalar yaptı.

Konuşmasında, Türkiye’nin gündemindeki, Seçil Erzan’ın başında olduğu ‘Fatih Terim Fonu’ vurgununa ve ‘kara para aklama, vergi kaçırma’ gibi suçlardan cezaevinde olan Dilan Polat’a değinen Bahçeli, şu ifadeleri kullandı:

“Faiz geliri elde etmek için tertip edilmiş fon ve finans oyunları, milyon dolarlarını bu fonlarına bağlayan tanınmış simalar, bunlara çanak tutan sahtekar bankacılar, saçlarına dolardan bukleler yapan soytarılar, milletimizde haklı öfkeye neden olmaktadır. TikTok rezaleti ise salgın gibi yayılmaktadır.”

“O PASLI MÜHRÜ KAZIYIP ATACAĞIZ”

CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in, “Ekrem Bey İstanbul’a mühürlü” sözüne yanıt veren MHP lideri, İBB Başkanı İmamoğlu’nu da hedef alarak şunları söyledi:

“Ne CHP ne İP ne HEDEP karşımızda tutunamayacaklardır. Her şeyden önce Türkiye anlayışı ile huzur olacağız, müjde olacağız, teselli olacağız, kudret olacağız, çözüm olacağız, şifa olacağız. CHP Genel Başkanı demiş ki; ‘Ekrem Bey İstanbul’a mühürlü.’ Biz o paslı mührü kazıyıp söküp atmayı da inşallah başaracağız.”

Bahçeli’nin açıklamalarından öne çıkan noktalar şu şekilde:

  • Huzurlu ve güvenli liman arayanlara tek çare, MHP ve Cumhur İttifakı’dır. Mahalli idarelere düşen zilleti kaldırmak için hazırlık yapıyoruz. Türkiye’nin önünü kesmek isteyenleri mahalli idarelerden silip atmak hedefiyle yanıp tutuşuyoruz. Karşımızdaki siyasi bariyeri, teslimiyetçi siyaset engelini aşmak durumundayız. Bir karar vericinin değil, rehin altındaki bir protestocunun ruh haliyle siyaset yapanlara günlerini göstermenin, tarihin ve milletin gündeminden çıkarmanın arayışındayız. Bu maksatla devamlı çalışıyoruz. 14 Ekim 2023 tarihinde Bursa merkezli başlattığımız bölge idareler toplantılarımızın sonuncusunu Ankara’da yaptık. 81 ilimizin tamamında milletimizin her güzel insanı ile görüştük.
MHP Genel Başkanı Bahçeli gündemi değerlendirdi: O paslı mührü söküp atacağız!

Yorumlar kapalı.