Muğla’daki Rus uyruklu anne kız cinayetinin detayları ortaya çıktı!

Muğla’nın Bodrum ilçesinde Rus uyruklu anne ve kızının öldürülmesiyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Katil zanlısı eski eşin, anneyi 3 kurşun, kızını da 2 kurşunla öldürdüğü, suç aleti silahı ise çöp konteynerine attığı ve ardından yurt dışına kaçtığı öğrenildi.

Bodrum'da kan donduran cinayette detaylar ortaya çıkıyor!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Edinilen bilgiye göre, Bodrum’da yaşayan Belarus uyruklu I.S.Y. (38), 25 Kasım günü Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne müracaatta bulunarak emlakçılık yapan Rus uyruklu arkadaşı Irina Dvizova’ya (42) 3 gündür ulaşamadığını bildirdi. Başka bir yerde konaklama kaydı, bilet kaydı ve yurt dışına çıkış bilgisi bulunmayan kadın, kızı ve oğlu için aranma kaydı oluşturuldu, soruşturma başlatıldı.

mugladaki cinayetin detaylari ortaya cikti whatsapp image 2023 11 29 at 18.40.16

Arkadaşının akıbetinden endişe duyan I.S.Y., 27 Kasım günü Irina Dvizova’nın Konacık Mahallesi’ndeki ikametine gitti. Koltukta, perdelerde ve yerlerde kan lekeleri gören kadın ihbarda bulundu. Evin içerisi ve çevresinde ekiplerce arama yapılırken, 4 adet boş kovana rastlandı. Dvizova’nın aracının da izi sürülürken, aracın İçmeler mevkisine doğru gittiği ve 45 dakika sonra geri döndüğü belirlenince, aramalar o bölgede yoğunlaştırıldı.

Yapılan aramaların ardından dün anne ve kızının cesedine ulaşıldı. Yapılan ön otopside annenin 3, kızının ise 2 kurşun ile vurularak öldürüldüğü belirlendi.

mugladaki cinayetin detaylari ortaya cikti whatsapp image 2023 11 29 at 18.40.15

Soruşturmanın devamında kayıp kadının Litvanya uyruklu eski eşi A.K.’nin (46) 20 Kasım günü Litvanya plakalı bir araçla Edirne Hudut Kapısı’ndan Türkiye’ye giriş yaptığı, ardından Bodrum’da bir otelde konakladığı, ilçeden Irina Dvizova’ya ait araçla ayrıldığı da tespit edildi. 24 Kasım günü Irina Dvizova’dan doğan oğlu M.K. (5) ile Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan yurt dışına çıktığı tespit edilen A.K.’nin önce Fransa’ya, oradan da Litvanya’ya geçtiği belirlendi.

HABER MERKEZİ
 

Muğla’daki Rus uyruklu anne kız cinayetinin detayları ortaya çıktı!

Yorumlar kapalı.