Narlıdere Yukarıköy’de Yaz Konseri

İzmir’in yeni turizm rotası Narlıdere Tarihi Yukarıköy, açılış gününün akşamında Grup Times konserine ev sahipliği yaptı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kentin yeni turizm rotası olması hedefiyle Narlıdere Belediyesi tarafından İzmir Valiliğinin katkılarıyla restorasyonu tamamlanan Tarihi Yukarıköy, açılış gününün akşamında Grup Times konserine ev sahipliği yaptı.  Taş yapıları, kırmızı çatıları ve tarih kokan sokaklarıyla ziyaretçilerini geçmişe götüren Yukarıköy’de düzenlenen konsere vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Grup Times’in sahne aldığı konsere aileleri ile birlikte katılanlar hem yeme-içme alanlarında vakit geçirdi hem de sevilen şarkılarla keyifli bir akşam geçirdi.

yukarikoy yaz konseri 4

Popüler şarkıların Yukarıköy ziyaretçileri için seslendirildiği konserde 69 yaşında hayata veda eden MFÖ Solisti, müzisyen ve sinema sanatçısı Özkan Uğur da unutulmadı. Yaklaşık 2 saat süren konserin sonunda Grup Times üyelerine çiçek takdim edildi.

narlidere yukarikoyde yaz konseri yukarikoy yaz konseri 1

Bundan sonra da birçok kültür sanat etkinliğine ev sahipliği yapacak Yukarıköy’ün günübirlik turizmin İzmir’deki en önemli merkezlerinden biri olması bekleniyor.

HABER MERKEZİ

Narlıdere Yukarıköy’de Yaz Konseri

Yorumlar kapalı.