Netflix’ten sürpriz The Crown kararı

Netflix'in popüler dizisi The Crown, altıncı sezonuyla izleyicilerine veda etmeye hazırlanırken, sürpriz bir karar söz konusu olabilir.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Netflix’in popüler dizisi The Crown, altıncı sezonuyla izleyicilerine veda etmeye hazırlanırken, sürpriz bir karar söz konusu olabilir. Kasım 2016’da başlayan ve büyük bir fenomen haline gelen dizi, Kraliyet Ailesi’nin ve Kraliçe Elizabeth’in tahta çıkışından itibaren hikayesini ekrana taşıyor. Altıncı sezonun ardından final yapması planlanan dizi için şimdi yapımın geleceği konusunda tartışmalar yaşanıyor.

Netflix’in en popüler yapımlarından biri olan The Crown, son sezonunun ardından film olarak devam edebilir. Netflix çalışanları tarafından basına sızan haberlere göre, sevilen dizinin yeni bir dizi şeklinde devam edebileceği konuşuluyor. Netflix ise bugüne kadar altıncı sezonun son sezon olacağını açıklamıştı. Ancak son sezonun çekimlerini kutlamak için düzenlenen bir parti sırasında yapımcılar, ek bir dizi yapılma olasılığını açıkladı. Yöneticilerden biri, “Gelecek yıla kadar bekleyin, belki üretime geçeriz” dedi.

The Crown, merhum Kraliçe Elizabeth’in 1947’deki düğününden başlayarak yüksek bütçeli bir dizi olarak Kraliyet Ailesi’nin yaşamını anlatmasıyla büyük tartışmalara neden olmuştu. Yedinci bir sezon olması durumunda Kral Charles’ın tahta çıkışı konusu işlenebilir ve daha fazla sansasyon yaratabilir. Başka bir olasılık da Kraliçe’nin çocukluğuna ve gençlik yıllarına odaklanan bir spin-off yapılması.

Dizinin hayranları ve ekibi, yapımın devam etmesini isteyenler arasında yer alıyor. Downton Abbey örneği de gösterilerek, efsanevi dizi 52 bölümün ardından iki filmle devam etmişti. The Crown için de benzer bir yol izlenebilir.

Haber Merkezi

Netflix’ten sürpriz The Crown kararı

Yorumlar kapalı.