Ödemiş Tarım, Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarı açıldı

Tarım ve hayvancılık sektörüne yön veren Ödemiş’te fuar heyecanı başladı. Sektör paydaşlarını tarımın başkentinde buluşturan Tarım, Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarı saat 14:00'da açıldı.

Tarım Fuarı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Açılışa Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy, Ödemiş Belediye Başkanı Mustafa Turan, Ödemiş İlçe Emniyet Müdürü Hasan Özge, Ödemiş İlçe Tarım Müdürü Ömer Faruk Tutar, Uganda Büyükelçiliği, Ödemiş Ticaret Borsası Başkanı A.Latif Aka, Ödemiş Ticaret Odası Başkanı İbrahim Surav, Ödemiş Ziraat Odası Başkanı Ahmet Kocaağa, Bademli Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Hurşit Nallı, esnaf odaları, mesleki birlik ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, EFR Fuarcılık Genel Müdürü Muhammed Baykal, firmalar ve yöneticileri, üreticiler ve Ödemişli vatandaşlar katıldı. Açılış programı saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Ardından sırasıyla EFR Fuarcılık Genel Müdürü Muhammed Baykal, Ödemiş Ticaret Borsası Başkanı A.Latif Aka, Ödemiş Belediye Başkanı Mustafa Turan ve Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy açılış konuşması yaptılar. Ödemiş Ticaret Borsası Çok Amaçlı Fuar Alanı’nda düzenlenen organizasyon 18-21 Nisan 2024 tarihlerinde her gün 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.
Tarımın başkenti Ödemiş’te bir ilk olan fuarda çiftçinin ihtiyaç duyduğu her türlü donanım, geniş ürün gamı, son teknolojik ürünler ve inovasyon konusundaki tüm farklılıklar ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.
Ödemiş Tarım, Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarı’na sektörünün öncüsü 135’in üzerinde firma 300’den fazla markasıyla katılım sağladı.

mustafa turan

Ödemiş Ticaret Borsası Başkanı A.Latif Aka konuşmasında şu ifadeleri kullandı:
“Bugün burada Ödemiş’in ve bölgemizin tarım potansiyelini göstermek için düzenlediğimiz bu fuarın açılışını yapıyoruz. Bu fuar sadece ürün ve hizmet tanıtımı değil aynı zamanda Ödemiş’in tarımına ve emeğine saygı duruşudur. Ödemiş tarımın kalbi olarak bilinen bir ilçedir. Ödemiş Türkiye’nin tarımına önemli katkılar sunmaktadır. Ödemiş Ticaret Borsası olarak fuarımızın Ödemiş’in tarımına önemli katkılar sunacağına inanıyoruz. Fuarın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyor, fuarın hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”

SAMİME EKTİR

Ödemiş Tarım, Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarı açıldı

Yorumlar kapalı.