Ödemiş’te Kupaları Çaylı Topladı

Ödemiş Çaylı Ortaokulu Futsal Turnuvası'nda ödüller sahiplerini buldu. Tören sırasında Çaylı Ortaokulu Küçük Kızlar, Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler takımları şampiyonluk kupalarını aldı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ödemiş Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen Okul Sporları Müsabakaları’na Çaylı Ortaokulu, Küçük Kızlar, Yıldızlar Kızlar ve Yıldız Erkekler kategorilerinde katıldı. Okullararası Futsal Turnuvası’nda ise Çaylı Ortaokulu’nun kız ve erkek takımları grup elemelerini başarıyla geçerek finallere yükseldi.

Yıldız Erkekler Futsal finali, Çaylı Ortaokulu ve 50. Yıl Ortaokulu arasında İlk Kurşun Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Normal süresi 4-4 berabere biten final maçında penaltılar sonucunda şampiyon belirlendi. Çaylı Ortaokulu Yıldız Erkekler takımı, atılan penaltılarla maçı 7-5 önde tamamlayarak Ödemiş İlçe Şampiyonu oldu. Final maçının ardından Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Sunullah Desticioğlu ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Cafer Cebeci’nin katılımıyla ödül töreni düzenlendi. Tören sırasında Çaylı Ortaokulu Küçük Kızlar, Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler takımları şampiyonluk kupalarını aldı.

EKİP ÇALIŞMASININ ÜRÜNÜ

Çaylı Ortaokulu Müdürü Alp Tekin Küçük, bu yıl ilçedeki tüm spor müsabakalarına katıldıklarını belirtti. Başarının tesadüf olmadığını, bir ekip çalışmasının ürünü olduğunu ve uzun bir süreç sonucunda ortaya çıktığını vurgulayan Küçük, okuldaki Beden Eğitimi Öğretmeni İzzet Sarıkaya başta olmak üzere emeği geçen tüm arkadaşlarına teşekkür etti. Ayrıca, maçlar sırasında maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Antika Gayrimenkul sahibi Recep Yılmaz’a özellikle teşekkür ettiğini ifade etti.

Haber Merkezi

odemiste cayli kupalari topladi whatsapp image 2023 06 07 at 12.20.55 1 odemiste cayli kupalari topladi whatsapp image 2023 06 07 at 12.20.55 odemiste cayli kupalari topladi whatsapp image 2023 06 07 at 12.20.54 odemiste cayli kupalari topladi whatsapp image 2023 06 07 at 12.20.56 odemiste cayli kupalari topladi whatsapp image 2023 06 07 at 12.20.55 2

Ödemiş’te Kupaları Çaylı Topladı

Yorumlar kapalı.