Olgun Atila’dan Tire mesaisi

Bornova önceki dönem Belediye Başkanı Olgun Atila bugün Tire’deydi. Farklı yerlerde yoğun bir program mesaisi olan Atila, Dünya Çiftçiler Günü nedeniyle düzenlenen panele katıldı.

olgun atilla tire
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Atila, Öğlen saatlerinde ise Tire Belediye Başkanı Hayati Okuroğlu’nu makamında ziyaret etti. Sonraki ziyareti ise CHP Tire İlçe Başkanlığı’ndaydı. Burada CHP Tire İlçe Başkanı Gürol Soyer ve partililerle buluştu.

olgun atilla tire 2

Olgun Atila, Sosyal demokrat bir anlayışın ülkemizde güçlü olmasını önemsediğini belirterek, yerel seçimlerde de böyle bir sonuç aldıklarının sevindirici olduğunu dile getirdi. Belediye başkanlığı döneminde de Tire’ye geldiğini  ve çok sevdiğini vurgulayan Atila, Tire’nin bir çiftçi kenti olduğunu söyledi.

olgun atilla tire 4

VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞTIK

Olgun Atila 14 Mayıs Çiftçiler günü olması münasebetiyle çiftçilik mesleğini icra eden vatandaşların günü kutlayarak şu ifadelere yer verdi: “ Tire’de üreticinin ve süt kooperatiflerin gücünü ve üreticilerimizin gücünü de biliyoruz. Üreticimizin alın terinin en iyi şekilde sunulması için görev süremizce emeğimizin karşılığını hemşerilerimizle ortaya koymak için var gücümüzle çalıştık. Şimdi ülke olarak zor günler geçiriyoruz. Bizim ülkemiz gerçekten çok verimli topraklara sahip bunları anlatmak, duyurmak bizlerin görevi. Çiftçilerimizin bu zor ekonomik koşullarda bütün sorunların çözümü için hem belediyelerimizin hem de devletin diğer kurumlarının en iyi şekilde katkı sunmasını gönülden arzu ediyoruz.”

SAMİME EKTİR

Olgun Atila’dan Tire mesaisi

Yorumlar kapalı.