Rekor katılımlı Altay Kongresi’nde taraftarın istediği oldu

Son yılların en geniş katılımıyla gerçekleşen coşkulu Altay Spor Kulübü Kongresi'nde taraftarın istediği oldu. Taraftarın yeniden aday olmaya ikna ettiği Ayhan Dündar, oy birliğiyle güven tazeledi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altay Spor Kulübü dün akşam seçimli olağanüstü kongresini gerçekleştirdi. Kongre son on yılın en geniş katılımıyla gerçekleşti. Büyük Altay camiasının kongre üyeleri, istemedikleri bir ismin aday olması ihtimaline karşı yüksek katılım sağladı. Kongre, Altay taraftarının ve camianın istediği şekilde sonuçlandı. Mevcut Başkan Ayhan Dündar, kongreye tek aday olarak girdi ve oyların tamamını alarak yeniden başkan seçildi. Geçtiğimiz yıl Altay Spor Kulübü kayyuma devredilmesin diye taşın altına gövdesini koyarak başkanlık koltuğuna oturan ve transfer yasaklarına rağmen takımı ligde tutmayı başaran Ayhan Dündar, Altay camiasının coşkulu alkışlarıyla adaylığını açıklarken, yeniden başkan seçildi.

“ALTAY ALTAYLI’LARINDIR”

Altay taraftarı kongre öncesinde, eski başkanlardan Özgür Ekmekçioğlu’nun yeniden aday olması ihtimaline karşı harekete geçmiş, “Altay Altaylılarındır” sloganıyla Ayhan Dündar yeniden aday olması yönünde ikna edilmişti.

İŞTE YENİ YÖNETİM

Altay’ın başkanı gibi yönetim kurulu da Altay taraftarları içinden seçildi. Başkan Dündar’ın yönetiminde Süleyman Özkaral, Ercan Türkoğlu, Azru Külahçıoğlu Altıntoz, Cemil Kaya, Murat Pervane, Aşkın Yenilmez, İhsan Saraç, Erdem Yağız Ergün, Ahmet Öncel, Fuat Ocakoğlu isimleri yer aldı.
Hasan Demir

rekor katilimli altay kongresinde taraftarin istedigi oldu 352214984 230808809680751 1705077249043077747 n

Rekor katılımlı Altay Kongresi’nde taraftarın istediği oldu

Yorumlar kapalı.