Robert De Niro 7. kez baba olacak!

79 yaşındaki Oscar ödüllü usta aktör Robert De Niro, geçtiğimiz haftalarda yedinci kez baba olduğunu duyurmuştu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

79 yaşındaki Oscar ödüllü usta aktör Robert De Niro, geçtiğimiz haftalarda yedinci kez baba olduğunu duyurmuştu. Ünlü oyuncu, Tribeca Film Festivali’ne çocuğunun annesi Tiffany Chen ile birlikte katıldı.

Robert De Niro, baba olduğunu duyurduktan sonra uzun süre gündemde kalmıştı. 79 yaşında yedinci kez baba olduğunu açıklayan aktör, “Bir bebeğim var” sözleriyle sevinçli haberi duyurmuştu.

Oyuncu, çocuğunun annesi olan Tiffany Chen ile ilk kez kırmızı halıda birlikte görüntülendi. Normalde özel hayatı hakkında konuşmaktan kaçınan De Niro, Tribeca Film Festivali’ne kız arkadaşıyla el ele katıldı.

Bebeklerine kavuştuktan sonra ilk kez bir etkinliğe birlikte katılan çift, Kiss The Future adlı belgeselin prömiyerinde görüldü.

Robert De Niro, özel hayatını genellikle gizli tutmayı tercih ettiği için kadınlarıyla ve çocuklarıyla ilgili ayrıntıları paylaşmaktan kaçınıyor.

De Niro’nun ikinci ve son evliliği 1997 yılında Grace Hightower ile gerçekleşti. İlk oğulları Elliot’un doğumundan sonra boşanan çift, 2004 yılında yeniden evlenerek 20 yıldan uzun süre birlikte kalmayı başardı. Hightower ve De Niro, 2011 yılında ikinci çocukları Helen Grace’e taşıyıcı anne aracılığıyla kavuştu. Ancak çift 2018 yılında boşandı.

Haber Merkezi

Robert De Niro 7. kez baba olacak!

Yorumlar kapalı.