Şampiyonlardan Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin’e ziyaret

Torbalı Belediyesi bünyesinde eğitim gören sporcular başarıya doymuyor. Bu kapsamda birbirinden önemli başarılara imza atan genç sporcular Torbalı'nın da göğsünü kabartıyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Torbalı Belediyesi bünyesinde eğitim gören sporcular başarıya doymuyor. Bu kapsamda birbirinden önemli başarılara imza atan genç sporcular ilçemizin de göğsünü kabartıyor. Son olarak Çankırı’da düzenlenen Tekvando turnuvasında Asya Çetin Türkiye 3. olurken, bir diğer genç sporcu Zeynep Duru ise İzmir şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza attı. Başarılı sporcular elde ettikleri başarılarla Torbalı’nın ismini de duyurulmasını sağladı. Öte yandan şampiyon sporcular ve hocaları bugün Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin’i makamında ziyaret etti.

TEKİN’DEN GENÇ SPORCULARA TEBRİK

Desteklerinden ötürü Başkan Tekin’e teşekkür eden başarılı sporcular, daha büyük zaferlere imza etmek için Tekin’e söz verdiler. Katıldıkları turnuvalarda elde ettikleri başarılardan ötürü genç sporcuları tebrik eden Belediye Başkanı Mithat Tekin, “Çankırı’da yapılan Türkiye minikler Taekwondo Şampiyonasında Türkiye 3. sü olan belediyemiz sporcusu Asya Çetin, Tek Yıldızlar kategorisinde İzmir Şampiyonu olan belediyemiz sporcusu Zeynep Duru, üzerlerinde büyük emekleri olan antrenörleri Erdem Dereoğlu ve Gamze Güngör’e nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Sizlerle gurur duyuyorum. Hep yanınızdayım” ifadelerini kullandı.

Torbalı Belediyesi basın

Şampiyonlardan Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin’e ziyaret

Yorumlar kapalı.