Sanayi ve Teknoloji Bakanı Kacır görevi Varank’tan devraldı

Dün akşam Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nde görev alan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, görevi Mustafa Varank'tan devraldı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dün akşam Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nde görev alan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, görevi Mustafa Varank’tan devraldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçimi kazanmasıyla birlikte Türkiye Yüzyılı’nın kapılarının açılmış olduğunu dile getiren Mustafa Varank, “Bu görevleri, sorumlulukları bu millete hizmet etme sevdasıyla yerine getirdiğinizde netice alabiliyorsunuz. Bizde inşallah o şuurla 5 yıllık görevimizin sonuna gelmiş olduk. Çalışmalarımızı ekip arkadaşlarımızla birlikte gerçekleştirdik. Bu bir bayrak yarışı; nasıl biz bu görevleri yerine getirdiysek bizden sonra da arkadaşlarımız bu görevleri yerine getirmeye devam edecekler” ifadelerini kullandı.

Bakan Mehmet Fatih Kacır ise geçmiş dönemde hayata geçirilen projeleri belirterek, “Çıta çok yüksek bunun farkındayız. Bunun bilincindeyiz ama inşallah sizlerin, ve aziz milletimizin desteği ve duasıyla; Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye Yüzyılı’nı, tam bağımsız Türkiye anlayışıyla, Milli Teknoloji Hamlesi vizyonuyla gerçekleştirebilmek için canla başla çalışacağız” dedi.

Haber Merkezi

  

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Kacır görevi Varank’tan devraldı

Yorumlar kapalı.