Şehit Recep Kabala kimdir?

Türkiye yine bir şehit haberiyle yasa boğuldu. Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre Sözleşmeli Onbaşı Recep Kabala şehit düştü. Peki Recep Kabala kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte haberin detayları…

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milli Savunma Bakanlığı, Pençe-Kaplan operasyonu bölgesinde silah kazası neticesinde Sözleşmeli Onbaşı Recep Kabala’nın şehadet haberini paylaştı. Vatandaşlar Recep Kabala kimdir, Recep Kabala kaç yaşında, nereli? sorularını araştırıyor.

şehit

Recep Kabala kimdir?

Milli Savunma Bakanlığı, Pençe-Kaplan bölgesinden üzücü bir haberle kamuoyunu bilgilendirdi. Bakanlık tarafından yapılan açıklamaya göre, silah kazası sonucunda Piyade Sözleşmeli Onbaşı Recep Kabala’nın şehadet haberini aldık.

Milli Savunma Bakanlığı acı habere ilişkin şu ifadeleri kullandı:

“Pençe-Kaplan Operasyonu bölgesinde, silah kazası sonucu kahraman silah arkadaşımız Piyade Sözleşmeli Onbaşı Recep Kabala şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz.”

HABER MERKEZİ

Şehit Recep Kabala kimdir?

Yorumlar kapalı.