Shakira Formula 1 pilotu Lewis Hamilton ile aşk mı yaşıyor?

Kolombiyalı şarkıcı Shakira, futbolcu Gerard Piqué ile 11 yıllık ilişkisini sonlandırdıktan sonra adı Formula 1 pilotu Lewis Hamilton ile anılmaya başlandı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kolombiyalı şarkıcı Shakira, futbolcu Gerard Piqué ile 11 yıllık ilişkisini sonlandırdıktan sonra adı Formula 1 pilotu Lewis Hamilton ile anılmaya başlandı. İkilinin birlikte daha fazla zaman geçirdiği ve yakınlaştığı iddia ediliyor.

Shakira, geçtiğimiz haftalarda Formula 1 yarışlarında Lewis Hamilton ile görüntülendi. Bu durum, ikilinin birlikte olduğu iddialarını güçlendirdi. Barcelona’da yapılan bir F1 yarışının ardından, ikilinin birkaç arkadaşıyla birlikte akşam yemeğinde görülmesi, dedikoduların artmasına neden oldu.

Kaynaklara göre, Shakira ve Lewis Hamilton birbirlerini tanıma aşamasında olan bir ilişki yaşıyorlar. Birlikte vakit geçiriyorlar, eğleniyorlar ve flört ediyorlar şeklinde ifadeler kullanıldı.

46 yaşındaki Shakira ile 36 yaşındaki Piqué’nin ilişkisi, eski futbolcunun 23 yaşındaki sevgilisi Clara Chia ile birlikteliği nedeniyle sona ermişti. Bu ayrılık, Piqué’nin sadakatsizliği nedeniyle gündeme gelmişti. Shakira, mesleği olan şarkıcılığı kullanarak eski sevgilisine ve Clara Chia’ya gönderme yapmıştı. Başlangıçta konu hakkında konuşmaktan kaçınan Shakira, Gerard Piqué’nin yanı sıra Clara Chia hakkında da sert ifadeler kullanmıştı.

shakira formula 1 pilotu lewis hamilton ile ask mi yasiyor 11shakira11

Haber Merkezi

Shakira Formula 1 pilotu Lewis Hamilton ile aşk mı yaşıyor?

Yorumlar kapalı.