Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel Vefat Etti

Üç yılı aşkın bir süredir beyincik küçülmesi hastalığıyla mücadele eden Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel vefat etti

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, üç yılı aşkın bir süredir beyincik küçülmesi hastalığıyla mücadele ediyordu. Geçtiğimiz ay sağlık durumu ağırlaşınca Söke Faik Kocagöz Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada bir süre tedavi gördükten sonra durumu daha da kötüleşince Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi’ne yoğun bakım ünitesine sevk edildi. Ancak ailesinin isteği üzerine daha sonra özel bir hastaneye nakledildi.

Levent Tuncel bu sabaha karşı İzmir’deki evinde hayatını kaybetti. 63 yaşında olan Tuncel, evli ve bir çocuk babasıydı.

LEVENT TUNCEL KİMDİR?

Levent Tuncel, 1960 yılında Aydın’da doğdu. İlkokulu Söke ve Atburgazı’nda okudu, orta öğretimini Aydın’da tamamladı. Üniversite yıllarında voleybol sporuyla ilgilendi ve İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Diş hekimliği alanında serbest çalışmaya başladı ve uzun yıllar Aydın Diş Hekimleri Odası Söke Temsilciliği görevini üstlendi. Aynı zamanda Söke Belediye Spor Kulübü Derneği’nin başkanlığını yaparak Söke’deki birçok sivil toplum kuruluşunda aktif olarak görev aldı.

Levent Tuncel, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafından aday gösterilerek Mart 2019 yerel seçimlerinde Söke Belediye Başkanı seçilmişti.

HABER MERKEZİ

Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel Vefat Etti

Yorumlar kapalı.