Soylu’dan “Kriminal bakan” sözlerine yanıt gecikmedi

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, partisinin grup toplantısında eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya Cumartesi Anneleri konusunda tepki gösterdi. Soylu ise sosyal medya hesabından cevap vererek tepki gösterdi.

Soylu’dan
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, partisinin grup toplantısında yaptığı açıklamalarda eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya Cumartesi Anneleri üzerinden tepki gösterdi. Soylu ise Özel’in açıklamalarına sosyal medya hesabından yanıt vererek tepki gösterdi.

SERT SÖZLERİYLE SOYLU’YA TEPKİ GÖSTERDİ

CHP Genel Başkanı Özel, Cumartesi annelerinin 27 Mayıs 1995’ten beri her cumartesi günü İstanbul’da Galatasaray Lisesi önünde toplandıklarını ifade ederek, “25 Ağustos 2018’de Süleyman Soylu Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en kriminal ve karanlık bakanı Cumartesi Annelerinin 700’ünü eylemine saldırdı ve orantısız güçle, o eylemi dağıttı ve oradaki anaları evlatları destekçileri perişan etti. O tarihten bu tarihe marifetmiş gibi Galatasaray Meydanı annelere kapalı. Her hafta anneleri tutukladılar akşam saldılar. Soylu yılmadı anneler yılmadı, Soylu utanmadı anneler bir adım geri durmadı.” sözleriyle Soylu’ya tepki gösterdi.

ÖZGÜR ÖZEL’E CEVAP

Özel’in bu ifadelerine Soylu’dan yanıt gecikmedi. Soylu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Özgür Özel bey. Yaptırdığınız makyaj operasyonları yetmiyor akıl operasyonu da lazım ancak onun da çaresi yok.

Bir önceki başkanınız da aynı iftiraları söyleyerek “Ortak” kumpasınızla gitti. Esas patronunuzdan kurtulabilirseniz, Allah’a şükür biz buradayız… Bu arada cezaevindeki bilumum PKK DHKPC’li kriminal olmayan! terörist arkadaşlarınızı da unutmayınız.” ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ

 

Soylu’dan “Kriminal bakan” sözlerine yanıt gecikmedi

Yorumlar kapalı.