Suphiye Orancı kimdir? Duygu Nebioğlu annesi kim?

Suphiye Orancı ismi internet ve sosyal medyada araştırılıyor. Twitter’da Duygu Nebioğlu annesi kim merak ediliyor. Usta oyuncu Metin Akpınar’ın biyolojik kızı olduğu ortaya çıkan Duygu Nebioğlu annesi Suphiye Orancı’yı arıyor. Peki Suphiye Orancı kimdir? Suphiye Orancı kim? Suphiye Orancı kaç yaşında, nereli? İşte Suphiye Orancı’ya ilişkin detaylar…

supiye-orancı-kimdir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Usta oyuncu Metin Akpınar’ın biyolojik kızı olduğu DNA testi ile ortaya çıkan Duygu Nebioğlu kayıp olan annesi Suphiye Orancı’yı aramak için Müge Anlı’nın programına katıldı. Türkiye’nin gündemine bomba gibi oturan olayın detayları ise bir çok kişi tarafından merak ediliyor. 6 kız kardeş olan Duygu Nebioğlu’nun annesi Almanya’da yaşıyor, 2 kız kardeşi de annesi ile birlikte. Hatta evli olduğu da iddialar arasında yer alıyor.

Usta oyuncu Metin Akpınar’ın kızı olduğu yıllar sonra DNA testi ile ortaya çıkan Duygu Nebioğlu bugün Müge Anlı’ya kayıp olan annesi Suphiye Orancı’yı aramak için çıktı ve yeniden Türkiye’nin gündemi oldu.

Sofia olarak tanınan ve göçmen Suphiye Orancı, Almanya’da yaşıyor. Orancı 4 çocuğunu  Antalya’da yoksul bir aileye bırakarak gidiyor. O arada Suphiye Orancı’nın cezaevinde olduğu ortaya çıkıyor. Bu nedenle çocuklarıyla ilgilenimiyor. Şimdi aylardır sessiz kalan, kızlarına sahip çıkmayan Suphiye Orancı Müge Anlı’da aranacak.

Duygu Nebioğlu kimdir?

Yeşilçam’ın ünlü sanatçısı 82 yaşındaki Metin Akpınar’ın yaşadığı evlilik dışı ilişkiden Duygu Nebioğlu adında bir kızı olduğu ortaya çıkmıştı. Mahkeme, DNA testlerini de göz önünde bulundurarak, Akpınar’ın Nebioğlu’nun babası olduğunu doğruladı.

Nebioğlu’nun açıklamaları ise şöyle: Benim adım Duygu Nebioğlu, 88 yılında Antalya’da yaşama tutundum. Dünya’nın varlığını talihsiz olaylar ile kavradım. Bebekliğim, çocukluğum zor şartlar altında geçti. 94 yılında Nebioğlu ailesi tarafından evlat edinildim. Ailem tarafından topluma kazandırılmak için başlayan serüvenimin devamında biyolojik ailemin ve soy ağacımın merakına düştüm. “Bu düşünce beni Türk toplumuna mâl olmuş Sayın Metin Akpınar’a ulaştırdı, henüz 21 yaşında üniversite öğrencisi iken gerçeklerin karşında yoğun şaşkınlık hissiyle, hayranı olduğum sanatçının biyolojik babam olmasının mutluluğunu ne yazık ki yaşayamadım.

Aldığım yetersiz sevgi nedeniyle beni bağırana basmakta zorlandığı için ağır travmalar yaşadım bu sebeple saygı değer avukatlarıma ulaştım. “Bugün avukatlarım Ferihan Polat ve Ahmet Furkan Uludağ sayesinde Metin Akpinar’ın babam olduğu Akseki Asliye Hukuk Mahkemesinin kararı ile resmiyete kavuşmuştur. Adalet karşında tüm haklarımı koruma altına almış bulunuyoruz. Şaşkınım, yıllar sonra gelen mutluluk hayatımın ilk günü gibi oldu. Kamuoyuna bunu açıklamayı borç bilip sevgi ve barış içerisinde hareket edeceğimizi duyurmak istiyorum. Bu süreçte bana destek olan ve koşulsuz sevgi veren Nebioğlu aileme teşekkür ediyorum. Duyguluyum.”

SAMİME EKTİR

Suphiye Orancı kimdir? Duygu Nebioğlu annesi kim?

Yorumlar kapalı.