‘Telle boğmuş’

Manisa'nın Salihli ilçesinde önceki gün anne Devrim Güler ve kızı Doğa Etyemez asansörde ölü bulunmuştu. Ön otopsi raporunda boğuldukları tespit edilirken ifadesi alınan komşuları Atalay Yüksel, ikisini de telle boğduğunu söyledi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Manisa’da önceki gün korkunç bir olay yaşandı. Salihli ilçesi Kocaçeşme Mahallesi 63. Sokak’taki apartmanda meydana gelen olayda bina sakinleri, apartmanda oturan fabrika işçisi ve 3 çocuk annesi Devrim Güler (48) ile lise öğrencisi kızı Doğa Etyemez’i (18) asansörde hareketsiz bulmuştu. Ekipler, anne ile kızının hayatını kaybettiğini belirlemişti.

Polisler aynı binada oturan ve anne ile kızın bir alt katındaki komşuları Atalay Yüksel ile sık sık görüştüklerini belirledi.

Ankara’da kaldığı adreste gözaltına alınarak Salihli’ye getirilen Atalay Yüksel çapraz sorguda suçunu itiraf etti.

Atalay Yüksel, Devrim Güler ile ilişki yaşamak istediğini, kızı Doğa Etyemez’in bu olaydan haberdar olması üzerine kendisine tepki göstererek annesinin peşini bırakmasını istediğini söyledi. Yüksel “Doğa’nın bu olayı öğrenmesi üzerine dairelerine çıktım, kapıyı Doğa açtı. Bana bağırıp çağırmaya başladı. Apartmandakilerin duyacağı endişesiyle zorla eve girip kapıyı kapattım, yanımda getirdiğim telle Doğa’yı boğarak öldürdüm. Sonra cesedini yatak odasına sakladım” dedi. Devrim Güler’i de evde beklediğini anlatan Yüksel, ifadesine şöyle devam etti: “Yaklaşık 2 saat sonra Devrim geldi. Odadan çıkıp onu da telle boğdum. Sonra her ikisinin de cesedini asansöre taşıdım ve 4. kata gönderdim. Sabah bilet alarak trenle önce İzmir’e, ardından yine bilet alarak uçakla Ankara’ya gittim.”

HABER MERKEZİ

‘Telle boğmuş’

Yorumlar kapalı.