Temizlik ekipleri bayramda görev başında

 Altıeylül Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri vatandaşların daha temiz ve sağlıklı bir çevrede yaşaması için bayram tatili süresince de 24 saat sahada görev başında çalışmalarını sürdürdü.

ALTIEYLÜL TEMİZLİK EKİPLERİ BAYRAMDA GÖREV BAŞINDA
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzun Ramazan Bayramı tatili süresince Altıeylül Belediyesi ekipleri planlanan programlar doğrultusunda, çalışmalarına devam etti. Belediye Başkanı Hakan Şehirli, “Belediyemiz her biriminin bayram süresince de görev başında olduğunu” ifade etti.
Başkan Şehirli, “Belediyemiz her birimi uzun Ramazan Bayramı tatili boyunca görevlerinin başında vatandaşlarımız için sahada çalışmalarını sürdürdü. Belediyemiz; Altıeylüllü vatandaşlarımızın rahat ve huzurlu bir şekilde Ramazan Bayramlarını idrak etmeleri için çalışmalarına ara vermeden devam etti” dedi.
Altıeylül Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler de sorumluluk alanlarındaki cadde ve sokakların temizliği, kaldırımların, çöp konteynerleri ile yerkonların yıkanma işlemleri tamamlayarak daha yaşanabilir bir Altıeyül için çalışmalarına ara vermeden devam etti.

İHA

Temizlik ekipleri bayramda görev başında

Yorumlar kapalı.