TFF Fair Play Ödülleri’nin sahipleri belli oldu

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) sporun vazgeçilmez unsuru olan Fair Play'in yaygınlaştırılması ve farkındalık oluşturulması amacıyla düzenlediği TFF Fair Play Ödülleri'nin Ekim 2023 Dönemi sahipleri, Fair Play ve Sosyal Sorumluluk Kurulu tarafından belirlendi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TFF Fair Play ve Sosyal Sorumluluk Kurulu’nun toplantısında Başkan Ali Erten, Prof. Dr. Mustafa Sait Gönen, Prof. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu, Prof. Dr. Fatma Ayanoğlu, Banu Yelkovan, Attila Gökçe, Ömer Üründül ve Berrin Altınöz yer aldı.
TFF Fair Play ve Sosyal Sorumluluk Kurulu geçtiğimiz ay yaptığı toplantısında Trendyol Süper Lig ödüllerinin her ay TFF resmi web sayfası üzerinden kamuoyuna duyurulmasına karar vermişti. Aynı zamanda Trendyol 1. Lig’e ilişkin ödüllerin devre arasında ve sezon sonunda genel bir değerlendirmede bulunularak belirleneceği bildirilmişti.
Trendyol Süper Lig ödülleri ile Trendyol 1. Lig Fair Play ödülleri ise; daha önce açıklandığı üzere Ocak ve Mayıs aylarında Türk futbol ailesinin katılımlarıyla gerçekleştirilecek gala törenlerinde sahiplerini bulacaktır.

HABER MERKEZİ

TFF Fair Play Ödülleri’nin sahipleri belli oldu

Yorumlar kapalı.