Tire halk eğitim sergisinde 3 bin eser sergilendi

Tire Halk Eğitim Merkezi'nin düzenlediği yıl sonu sergi açılışı yapıldı. 3 binin üzerinde eser sergilenen sergiye Tire Halk Eğitimi Merkezi'nin bir yıl boyunca emek vererek hazırladığı özel çalışmalar yer aldı. Serginin açılış törenine Kaymakam Fatih Çobanoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Sefa Yıldırım, İlçe Jandarma Komutanı Okay Cansu, İlçe Emniyet Müdürü İsmail Canpolat katıldı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Program, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Adnan Güven’in konuşmasıyla başladı. Güven, Tire Halk Eğitimi Merkezi tarafından yıl boyunca 731 kursun açıldığını ve 13,585 vatandaşın bu kurslardan faydalandığını belirtti. Ayrıca, 21 eğitmen ve 436 kursiyer tarafından hazırlanan 3,000’den fazla eserin sergilendiği bu serginin, İzmir genelindeki Halk Eğitimi Merkezleri tarafından açılan sergiler arasında en kapsamlı ve en çok eserin yer aldığı sergilerden biri olduğunu vurguladı.

Sergi, Halk Oyunları ve müzik dinletisiyle renklendirilen bir açılış töreniyle başladı. İlçe Protokolü de sergiyi gezdi ve eserleri büyük bir beğeniyle inceledi. Sergi, 4-8 Haziran tarihleri arasında Hangar Çok Amaçlı Salon’da ziyarete açık olacak.

Haber Merkezi

Tire halk eğitim sergisinde 3 bin eser sergilendi

Yorumlar kapalı.