Torbalı – Bayındır yolunda faciadan dönüldü

Torbalı – Bayındır Karayolu’nda iki Tır, bir otomobil ve bir ticari aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında faciadan dönüldü

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Torbalı – Bayındır Karayolu’nda iki Tır, bir otomobil ve bir ticari aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında faciadan dönüldü. Olay, Torbalı girişindeki kavşakta meydana geldi. Görgü tanıklarının ifadelerine göre kaza şu şekilde gerçekleşti: Kırmızı ışık yanması üzerine içinde dört kişilik bir aile olan otomobil ve arkasındaki TIR durdu. Ancak arkadan gelen süt tankeri yüklü TIR, zamanında duramayarak önünde bulunan TIR’a çarptı. Darbe alan TIR ise savrularak önünde bulunan otomobile çarptı. Yan şeritte bulunan bir ticari araç da kazadan kurtulamayarak hasar aldı.

Kazaya neden olan süt tankeri yüklü TIR’ın sürücü kabini ağır hasar alırken, TIR sürücüsü mucizevi şekilde araç içinde sıkışmaktan kurtuldu. En önde bulunan otomobil içindeki aile ise otomobil markasının sağlamlığı sayesinde kazadan yaralanmadan kurtulmayı başardı. Kaza sonrasında karayolunda trafik aksadı. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Hasan Demir

Torbalı – Bayındır yolunda faciadan dönüldü

Yorumlar kapalı.