Torbalı Belediyesi hayvan hastanesinin ilk hastası sevimli bir kirpi oldu

Torbalı Belediyesi tarafından açılan yeni hayvan hastanesinin ilk hastası, sevimli bir kirpi oldu. Doğada başka bir hayvan tarafından ısırılması sonucunda yaralanan bir kirpi, vatandaşlar tarafından bulunarak, Torbalı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne teslim edildi. Yeni açılan hayvan hastanesinde tedavi edilen kirpi, yeniden sağlığına kavuştu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Torbalı Belediyesi tarafından açılan yeni hayvan hastanesinin ilk hastası, sevimli bir kirpi oldu. Doğada başka bir hayvan tarafından ısırılması sonucunda yaralanan bir kirpi, vatandaşlar tarafından bulunarak, Torbalı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne teslim edildi. Yeni açılan hayvan hastanesinde tedavi edilen kirpi, yeniden sağlığına kavuştu.

Arslanlar Mahallesi’nde bir başka hayvan tarafından ısırıldığı ve acı çektiği görülen bir kirpi duyarlı bir hayvansever tarafından fark edilen edilerek Torbalı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne teslim edildi. Hayvanseverin ihbarı sonrası kısa sürede Arslanlar’a giden ekipler kirpiyi teslim aldı. Kirpiye ilk müdahaleyi yapan Torbalı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü hekimleri, yapılan tedavilerin ardından yaralı kirpinin gözetim altında tutulacağını ve daha sonra doğa koruma milli parklar bölge müdürlüğü ekiplerine teslim edileceğini aktardı.

Haber Merkezi

Torbalı Belediyesi hayvan hastanesinin ilk hastası sevimli bir kirpi oldu

Yorumlar kapalı.