Torbalı Belediye’sinden can dostlarımız için büyük adım

Torbalı Belediyesi Özbey Mahallesinde bulunan Torbalı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğüne bağlı Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi  14 Temmuz cuma günü tam donanımlı bir ameliyathaneye kavuşuyor.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özbey Mahallesi’nde bulunan Torbalı Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi ilçe genelinde bulunan sokak hayvanlarının sağlık kontrolleri yanı sıra barınmalarına da olanak sağlıyor. Merkeze getirilen yaralı ve hasta hayvanların tedavilerini uzman veteriner ve personel yapıyor. Barınakta her gün günlerce kedi ve köpeğin bakımı gerçekleştiriliyor. 100 metrekarelik kapalı alana sahip olan merkez 1 bin metrekarede açık alana sahip. Son olarak bu merkeze Torbalı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’nden yapılan açıklama ile tam donanımlı bir ameliyathane ekleniyor.

”TORPATİ AÇILIYOR”

Torbalı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü sosyal medya hesaplarından yapmış olduğu duyuruda ” 14 Temmuz cuma günü saat 15:00’de Torbalı’daki Patili dostlarımız için tam donanımlı ameliyathaneye kavuşuyor, tüm halkımız davetlidir.” açıklamalarına yer verildi.

HÜSEYİN GÜRHAN 

torbali belediyesinden can dostlarimiz icin buyuk adim 358795024 1394605654797955 4543913227893477691 n

Torbalı Belediye’sinden can dostlarımız için büyük adım

Yorumlar kapalı.