Torbalı Kaymakamı Öter polis ve jandarmayı denetledi

Torbalı Kaymakamı Ercan Öter, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı’nı denetledi. Denetleme kapsamında nezarethanelere giren Kaymakam Öter, koşulları inceledi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Torbalı Kaymakamı Ercan Öter, 2023 yılı denetleme takvimi çerçevesinde Torbalı İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Torbalı İlçe Jandarma Komutanlığı’na denetleme gerçekleştirdi. Kaymakam Öter’in ilk denetlediği kurum, Torbalı İlçe Emniyet Müdürlüğü oldu. Kaymakam Öter’i İlçe Emniyet Müdürü Murat Muhittin Yener ve şube amirleri karşıladı. Emniyet Müdürlüğü bahçesinde tekmil alan Kaymakam Öter daha sonra emniyet şubelerini ve Merkez Karakolu’nu gezdi. Görevli polislere sorular soran Öter gerekli incelemeleri gerçekleştirdi.

KAYMAKAM NEZARETE GİRDİ

Kaymakam Öter, denetim kapsamında nezarethaneyi de inceledi. Nezarethanenin içine giren Öter, içerisinin gerekli insani koşullarda olup olmadığını gözlemledi. Torbalı Kaymakamı Ercan Öter’in bir sonraki durağı ise İlçe Jandarma Komutanlığı oldu. Kaymakam Öter, komutanlık bahçesinde tekmil aldı. Daha sonra şubeleri gezen Kaymakam Öter, burada da incelemelerini gerçekleştirdi.

HABER MERKEZİ

Torbalı Kaymakamı Öter polis ve jandarmayı denetledi

Yorumlar kapalı.