Torbalı Mustafa Topalan Çok Programlı Anadolu Lisesi yeni döneme yetiştirilecek

Binasının eskimesi nedeniyle yıkılarak yeniden yapımına başlanan Torbalı Mustafa Topalan Çok Programlı Anadolu Lisesi'nde sona gelindi. Kaba inşaatı bitirilen okul binasının Eylül ayında başlayacak yeni eğitim öğretim dönemine yetiştirilmesi için hummalı bir çalışma yürütülüyor.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binasının eskimesi nedeniyle yıkılarak yeniden yapımına başlanan Torbalı Mustafa Topalan Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde sona gelindi. Kaba inşaatı bitirilen okul binasının Eylül ayında başlayacak yeni eğitim öğretim dönemine yetiştirilmesi için hummalı bir çalışma yürütülüyor.

İlçe merkezine uzak olması ve yoğun nüfusa sahip olması nedeniyle Subaşı’nda bir okul binası olması, bölge halkı için büyük bir önem taşıyor. Belde statüsü taşıdığı dönemde Subaşı’ya hayırsever iş insanı Mustafa Topalan tarafından yaptırılan okula, kendisinin ismi verilmişti. Yıllar içerisinde eskiyen okul binası yıkılarak yeni ve daha büyük bir bina yapımına başlanmıştı. Kaba inşaatı biten okul binasını gezen İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Tosun, okulu yeni eğitim dönemine yetiştirmek istediklerini belirtti.

Hasan Demir

Torbalı Mustafa Topalan Çok Programlı Anadolu Lisesi yeni döneme yetiştirilecek

Yorumlar kapalı.