Torbalı’da Ücretsiz Tercih Günleri Başlıyor

Torbalı’da Eğitimci Burak AKKOL koordinatörlüğünde ve Deniz Akademi işbirliği ile üniversite adaylarına tercihlerinde yardımcı olmak üzere 20 Temmuz-4 Ağustos tarihleri arasında tercih günleri düzenlenecek.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Torbalı’da Eğitimci Burak AKKOL koordinatörlüğünde ve Deniz Akademi işbirliği ile üniversite adaylarına tercihlerinde yardımcı olmak üzere 20 Temmuz-4 Ağustos tarihleri arasında tercih günleri düzenlenecek.

Geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından organize edilen “Senin Tercihin Senin Geleceği” sloganıyla ücretsiz tercih günleri yapılacak. Torbalı ve çevresindeki üniversite adaylarına tercih edebilecekleri bölümler ve iş imkanları konularında bilgiler verilecek.20 Temmuz-4 Ağustos tarihleri arasında Deniz Akademi kurs merkezinde saat 10:30-17:30 saatlerinde yapılacak etkinlikte adaylar, Eğitimci Burak AKKOL koordinatörlüğünde uzman rehber öğretmenler aracılığıyla tercih yapma fırsatını yakalayacaklar.

Eğitimci AKKOL; 2024 Yılında “Yepyeni Bir Torbalı’da” Eğitim Projeleri ile Gençlerimizle Buluşacağız

Gençlerimiz ile yıl içerisinde birçok defa buluştuk.25 Ekim’de Üniversite Tanıtım ve Kariyer günleri düzenleyip ülkemizin birbirinden seçkin “36” üniversitesini gençlerimizle buluşturduk.Torbalı, Tire, Selçuk, Ödemiş, Kemalpaşa, Menderes ve Gaziemir’de sınava hazırlanan “5000” gencimiz katılım sağladı.22 Kasım’da Kariyer Sohbetleri programı düzenledik.Programa ülkemizin akademik camiasının önemli ismi Prof.Dr Deniz ÜLKE ARIBOĞAN ile buluşturduk. Programa ilçemizde üniversite sınavına hazırlanan “500” gencimiz katılım sağladı. Gençlerimiz bizim geleceğimizin teminatıdır.Gençlerimizin yapacağı tercihler, geleceğini belirlemelerinde dönüm noktası olacaktır.İstemedikleri bir üniversitede ya da bölümde okumaları durumunda beklenmedik sorunlarla karşılaşılabiliyor.Bu istenilmeyen durumun sonucunda onların geleceğini etkiliyor.Deniz Akademi’nin büyük katkılarıyla ilçemizdeki ve çevre ilçelerdeki gençlerin seçecekleri meslek konusunda doğru tercihler yapmalarına ve aynı zamanda mümkün olan en iyi koşullarda eğitim almalarına katkı sağlamak istiyoruz. Deniz Akademi’nin katkılarıyla, rehberlik konusunda uzman eğitimcilerimizle bu hizmeti vereceğiz” dedi.”Yepyeni bir Torbalı’’ vizyonu gerçekleştireceğimiz programımıza tercihlerini yapacak gençlerimizi bekliyoruz, 2024 yılının Temmuz ayında yepyeni kadrolar ile eğitim projelerinde buluşacağız diyerek sözlerini noktaladı.

Haber Merkezi

Torbalı’da Ücretsiz Tercih Günleri Başlıyor

Yorumlar kapalı.