Torbalılı iki öğretmenden büyük başarı

Torbalılı öğretmenler Meral Özcan ve Ceylan Alkan büyük bir başarı yakalayarak eTwinning projelerinde en başarılı 80 öğretmen arasına girdi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ulusal Destek Servisi tarafından 2022-2023 Eğitim Öğretim yılında eTwinning  projeleri arasından en başarılı proje yapan 80 öğretmenden ikisi Torbalı’ dan seçildi.  Torbalılı öğretmenler Meral Özcan ve Ceylan Alkan büyük bir başarı yakalayarak eTwinning projelerinde en başarılı 80 öğretmen arasına girdi.

İnci Hikmet Tözün Anaokulu öğretmenlerinden Meral Özcan’ın kuruculuğunu yaptığı “İf There are Bees,There is Life Project,My Material is From Nature Project ve Sustanability at School projeleri ile Torbalı Anaokulu Öğretmenlerinden Ceylan Alkan’ın kuruculuğunu yaptığı ” Play With Code Have Fun With Math” projesi en başarılı proje seçilerek 24-26 Kasım tarihleri arasında Antalya’da yapılan Çalıştaya davet edildi. Öğretmenler çalıştayda projelerini sunarak ve Yapay Zeka, FCL, Stem,Yenilikçi Sınıflar, Sürdürülebilir Okul ile ilgili eğitimler aldı.

MÜDÜR TOSUN’DAN TEBRİK

İlçe Millî Eğitim Müdürü Cafer Tosun, başarılı öğretmenleri makamında ağırladı. Cafer Müdür, “Öğretmenlerimizi ilçemizi gururlandıran bu başarılarından dolayı tebrik ediyor, yaptığı proje çalışmalarının iyi örnekler olarak çoğalmasını temenni ediyorum. Müdürlüğümüz özel büro biriminde görevli öğretmenlerimizle birlikte, ilçemizde kaliteli proje sayısını arttırmak, topluma örnek ve öncü olmak adına sürekli projeler geliştiriyoruz. Proje geliştirerek öğrencilerimizi yeni bakış açılarıyla buluşturan, emek veren bütün öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.” şeklinde tebriklerini ileterek başarılar diledi.

HABER MERKEZİ

Torbalılı iki öğretmenden büyük başarı

Yorumlar kapalı.