Urla’da Erdoğan Ker Caddesinde asfalt çalışmaları başladı

Urla Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri birçok yerde çalışmalarını sürdürürken, Erdoğan Ker Caddesinde de asfaltlama çalışmalarına başladı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Urla Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Urla’nın birçok bölgesinde devam eden yol çalışmalarıyla birlikte Erdoğan Ker Caddesinde de yol asfaltlama çalışmalarına başladı. Ekipler, Urla’nın ana arterlerinden olan Erdoğan Ker Caddesinde yolda freze çalışmaları yaparken asfaltlama işleminin ivedilikle bitirileceği belirtildi.

“14 bin metrekare asfalt serimi”

Bin 400 metre uzunluğunda ve 10 metre genişliğinde olan Erdoğan Ker Caddesinde 14 bin metrekare asfalt serimi yapılacağını belirten Urla Belediye Başkan V. Kaymakam Murtaza Dayanç, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, Urla’nın can damarını oluşturan en önemli caddelerden olan Erdoğan Ker Caddesinde çalışmalara başladı. Daha önce de Urla’nın birçok bölgesinde yaptığımız asfaltlama, sathi kaplama ve kilit parke çalışmalarının yanında gerekli görülen yerlerde de tüm yollarımızı daha sağlıklı ve daha güzel hale getireceğiz. Vatandaşlarımız ve Urla’mıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Urla’da Erdoğan Ker Caddesinde asfalt çalışmaları başladı

Yorumlar kapalı.