Yarımada’dan CHP Genel Başkanı Özgür Özel’e ziyaret!

CHP Karaburun İlçe Başkanı Erdal Subaşı ve Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan, ilçe yöneticisi ve belediye meclis üyesi isimlerden oluşan heyetle Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel’i CHP Genel Merkezi’ndeki makamında ziyaret etti, Özel'e görevinde başarılar diledi. 

Yarımada'dan CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e ziyaret!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Karaburun Yarımadası, seçilmiş temsilcileriyle CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i makamında ziyaret etti.

Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan, ziyaretin anısına Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Büyük Taarruz’un kalbi Kocatepe’deki görüntüsünün yer aldığı çikolata kutusunu CHP Genel Başkanı Özel’e sundu. CHP Karaburun İlçe Başkanı Erdal Subaşı ise Yarımada mavisini deniz kabuklarıyla buluşturan anı tabağını Genel Başkan Özel’e takdim etti.

yarimadadan chp genel baskani ozgur ozele ziyaret whatsapp image 2023 11 20 at 13.25.50

CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan

yarimadadan chp genel baskani ozgur ozele ziyaret whatsapp image 2023 11 20 at 13.25.51 1

CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve CHP Karaburun İlçe Başkanı Erdal Subaşı

Söz konusu görüşmede, CHP Karaburun İlçe Başkanı Erdal Subaşı ve Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan’ın yanı sıra CHP İlçe yöneticisi Burçe Orcan, CHP Gençlik Kolları Başkanı Kerimcan Yaylan, Belediye Meclis Üyeleri Doğan Özuslu ve Murat Gül de yer aldı.

YEREL HİZMETLER

Kabulde, yarımada siyasi durumu ve genel gündem hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan ,CHP Genel Başkanı Özgür Özel’e Karaburun’daki yerel hizmetler konusunda da bilgi sundu.

Başkan İlkay Girgin Erdoğan, ziyaret ardından görüşmeyle ilgili olarak sosyal medya hesabından şu paylaşımı gerçekleştirdi: 

“CHP Genel Başkanı Sayın Özgür Özel’i, CHP Karaburun İlçe Başkanımız Sayın Erdal Subaşı, ilçe yöneticisi ve meclis üyesi yol arkadaşlarımla ziyaret ederek, seçildiği görevinde başarılar diledik. Aydınlık ve demokratik, hakça bölüşen bir Türkiye için; hep birlikte mücadele edip hep birlikte kazanacağız. Genelde ve yerelde sorumluluklarımıza sahip çıkarak ve çok çalışarak birlikte başaracağız.”

Haber Bülteni 

Yarımada’dan CHP Genel Başkanı Özgür Özel’e ziyaret!

Yorumlar kapalı.