Yeni bakanlardan teşekkür mesajları geldi

Dün akşam Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nde yer alan yeni bakanlar sosyal medya hesaplarından teşekkür mesajları yayımladı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dün akşam Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nde yer alan yeni bakanlar sosyal medya hesaplarından teşekkür mesajları yayımladı.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı olan Mehmet Özhaseki, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Türkiye’nin şahlanış döneminde Türkiye Yüzyılı’nda aşkla çalışacağım. Başta afetzede kardeşlerimize söz verdiğimiz gibi konutlarını en kısa sürede teslim edecek, İstanbul’u ve Türkiye’yi kentsel dönüşümle güvenli hale getireceğiz. Şehirlerimizi yeşil dönüşümle 2053 vizyonumuza uygun bir şekilde hazırlayarak Türkiye Yüzyılı’nın şehirlerini hep birlikte inşa edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımıza teveccühleri için şükranlarımı arz ediyorum. Yeni kabinemizin ülkemiz, milletimiz ve gönül coğrafyamız adına hayırlılara vesile olmasını diliyorum” dedi.

İçişleri Bakanı olan Ali Yerlikaya da sosyal medya hesabından, 26 Ekim 2018’de Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile İstanbul’a atandığını dile getirerek, “Bu akşam Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yüksek tensipleriyle İçişleri Bakanı olarak atanmış bulunmaktayım. Sayın Cumhurbaşkanımıza tensip ve takdirleri için şükranlarımı arz ediyorum” diye konuştu.

Yeni bakanlardan teşekkür mesajları geldi

Yorumlar kapalı.