Zack Snyder’ın Bilim Kurgu Filmi “Rebel Moon”dan Yeni Görseller Yayınlandı

Vanity Fair, Zack Snyder'ın (Man of Steel, Batman V Superman: Dawn of Justice) epik bilim kurgu filmi "Rebel Moon"dan bir dizi yeni görsel yayınladı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Snyder’ın aslında bir Star Wars filmi olarak tasarladığı film hem Star Wars filmlerinden hem de Japon sinemasının usta ismi Akira Kurosawa’nın filmlerinden ilham alıyor. Film iki bölüm halinde Netflix’te yayınlanacak.

“Rebel Moon”un konusu kısaca şöyle: galaksinin uzak bir köşesinde, kendi halinde bir yaşam süren barışçıl bir koloni, zalim bir tiran olan Balisarus’un (Ed Skrein) orduları tarafından işgal edilir. Kolonideki insanlar sonunda çaresizlik içinde, gizemli bir geçmişe sahip olan genç bir kadını, Kora’yı (Sofia Boutela) komşu gezegenlerden yardım istemeye ve yeni savaşçılar bulmaya gönderirler.

Oyuncu kadrosunda ayrıca Charlie Hunnam, Djimon Hounsou, Michiel Huisman, Jena Malone, Cary Elwes, Ray Fisher, Corey Stoll, Alfonso Herrera, Cleopatra Coleman, Stuart Martin, Kingston Foster, Ingvar Sigurdsson, Fra Fee ve Staz Nair gibi isimlerin yer aldığı filmde usta oyuncu Anthony Hopkins “bir zamanlar öldürülen Kral’ın savunucusu” olan bir savaş robotuna sesiyle hayat veriyor.

Zack Snyder filmin senaryosunu, “300” filmini birlikte yazdığı Kurt Johnstad ve “Army of the Dead” filmini birlikte yazdığı Shay Hatten ile birlikte kaleme aldı. “Rebel Moon” 22 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak. İkinci filmin yayın tarihi ise henüz belli değil.

Hasan Demir

Zack Snyder’ın Bilim Kurgu Filmi “Rebel Moon”dan Yeni Görseller Yayınlandı

Yorumlar kapalı.