AK Partili Çankırı: Ceketimi koyarsam nasılsa seçilirim mantığının bitmesi gerek

AK Parti Çiğli İlçe Başkanının düzenlediği basın toplantısına katılan AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, CHP'li belediyeye yüklenerek "Bir şekilde bu sistemin değişmesi lazım. Ben ceketimi koyarsam nasılsa seçilirim mantığı bitmesi gerek. Buradaki afet herhangi bir yerde de olabilirdi. Görüyoruz ki buradaki gerekli ilgililer yoktu" dedi.

featured
AK PARTİ İZMİR MİLLETVEKİLİ CEYDA BÖLÜNMEZ ÇANKIRI, İZMİR BAROSU'NUN 'ONUR HAFTASI' ETKİNLİĞİNİ SERT SÖZLERLE ELEŞTİRDİ. (İHA/İZMİR-İHA) AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, İzmir Barosu'nun 'Onur Haftası' etkinliğini sert sözlerle eleştirdi. Çankırı, "LGBT bir kimliksizleştirmenin adıdır. Adaleti temsil eden kamu niteliğindeki kurumun bu rezilliğe derhal son vermesi gerekmektedir" dedi.
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Turgay Kılıç/ YENİ İZMİR-Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Çiğli İlçe Başkanlığı yeni yönetim kadrosunun tanıtımı için Bostanlı İskele’de bir özel kafede AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı’nın eşlik etmesiyle basın mensuplarıyla buluştu. Tanıtım toplantısında söz alan AK Parti Çiğli İlçe Başkanı Oktay Özdemir, Gazze’deki insanlık dramını değinerek “Gazze’de yaşanan insanlık dramından bahsederek başlamak istiyorum. Dünyanın sadece seyrettiği Gazze’de her gün yüzlerce insanımız şehit olmakta ve maalesef bunların büyük bölümü kadın ve çocuklardan oluşuyor. İsrail dünyanın gözü önünde savaş suçu işlemektedir. İsrail’in Gazze’deki kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

Kendinden de kısaca söz eden Çiğli AK Parti İlçe Başkanı Özdemir, “2010 yılında girdiğim AK Parti teşkilatının her bir kademesinde dönemsel olarak görev aldım. Teşkilatımızın mutfağında yetişerek bugünlere geldim. Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım teşkilat Ömerler, Fatmalar olmaktan gurur duyuyoruz. Yeni yönetim ak kadromuz ile Çiğli’miz mozaik yapısına uygun halkı ile barışık, dertlerini dinleyen değil ortak olan, her bir vatandaşımızın  kalbine dokunmayı önemseyen, ilçemizin sorunlarını çözüme kavuşturacak, kısacası Çiğli’mizin resmini değiştirecek bir siyasi anlayış ile göreve başladık” dedi.

‘Akıntıya karşı kürek çekiyoruz’

AK Parti İzmir Milletvekili Çankırı, İzmir’de zorlu çalışmalarının olduğuna dikkat çekerek şunları aktardı: “Beni aradıklarında vekilim toplantımızda beni çağırdılar ve perşembeleri İzmir’e geliyorum Salı sabahları da meclise dönüyoruz. Cuma gününde güzel mekanda oluruz. Bu ilk defa oluyor ilçe teşkilatının basınla tanıştırılması. Bundan öncesinde Sayın Cumhurbaşkanımız için de kıymetli olan vefa çok kıymetli bir olgudur. İzmir’de akıntıya karşı kürek çekmeye çalışıyoruz. Çiğli de bu ilçelerden bir tanesidir. Siz bu ilçelerde ne kadar güçlü olursanız o kadar iyi oluyor. Maalesef etkiyle tepkiyle karşılaşıyorsunuz. Son zamanlarda büyükşehir (İzBB) kendini bırakmış ve umursamazlıkları ile bizler omuzlarımızda yükü daha fazla hissetmeye başladık.”

Çankırı’dan basın mensuplarına

“Çok iyi sonuçlar, çok iyi adaylarla buradan çıkmaz gerekiyor. 5 yıldır burada sahada çalışıyoruz. 2023 seçimlerinde de İzmir Ege Bölgesinde hem milletvekili sayısını elinde bulundurmuş hem de oyumuzu arttığımız için başarı görüyoruz. Akıntıya karşı kürek çekerek bu gücü de teşkilatımızdan alıyoruz. Önümüzdeki süreçte sizlerin de desteğiyle bunu ve buradaki güçlü basının geleceğini de bilemiyordum. Basın mensuplarına da sizler de haber yaparken lütfen İzmir’in hak ettiği şeklinde yazınız. İzmir’deki yerelde hep beraber bir şey yapacağız. Bir şekilde bu sistemin değişmesi lazım. Ben ceketimi koyarsam nasılsa seçilirim mantığı bitmesi gerek. Buradaki afet herhangi bir yerde de olabilirdi. Görüyoruz ki buradaki gerekli ilgililer yoktu. Apartman görevlileri arıyor ve kapımızı çalmadılar dediler. Benim kuaförüm orada, alışveriş yaptığım yer orada, beni aradılar.”

‘AK Parti İzmir’de kararlı’

“Gençlerin geleceği ve sosyal ile fiziksel alanlarını güçlendirmek lazım. Tribünlere oynanan siyasetin bırakılması ve halihazırda her şeyin iyi yapılması gerekiyor. Buradaki en iyi adaylarla İzmir’de çıkmamız lazım. AK Parti İzmir’de çok kararlı. Vatandaş da bunu çok istiyor. İzmir’de önceden sahada tepkiyle karşılaşıyorduk ve şimdi tepki almıyoruz. Anadan, atadan CHP’ye oy verenler bize yöneliyor. Siz basın mensuplarına ideolojik değil, yanlı değil şekilde yazmanızı cani gönülden istiyorum. Ödünümüzdeki süreç çok güzel olacak. Bu yolu sizlerle beraber yürümeye varız.”

AK Partili Ceyda Bölünmez Çankırı, Mustafa Kemal Atatürk’ün 5 Aralık dünya kadına seçme ve seçilme hakkının verildiğine güne özel Çiğli İlçe Başkanı Oktay Özdemir’den çiçek alarak ” 5 Aralık Dünya Kadına Seçme ve Seçilme hakkının verildiği gününün Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm kadınlara verdiği bir tarihtir. Atatürk’ü buradan minnetle anıyoruz. Bu çiçeği de o günün hatırı için alıyorum, başkanım” dedi.

AK Parti Çiğli İlçe Başkanlığının yürütme kadrosu:

 1. Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı: Selçuk Yılmaz
 2. Teşkilat Başkanı: Murat Bişkin
 3. Seçim İşleri Başkanı: İsa Gök
 4. Yerel Yönetimler Başkanı Ömer Sucu
 5. Sosyal Politikalar başkanı yeşim Tuncer
 6. Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Ebubekir Şeker
 7. Tanıtım ve Medya Başkanı: Fehmi Parhan
 8. Ekonomi İşleri Başkanı: İbrahim bozkurt
 9. Mali ve İdari İşler Başkanı: Ömürcan Oktay
 10. İlçe Sekreteri: İkram Tercanlı
 11. İlçe İdari Amiri: Yunus Aras

 

 

AK Partili Çankırı: Ceketimi koyarsam nasılsa seçilirim mantığının bitmesi gerek

Yorumlar kapalı.