Alım Satım’da takas dönemi başladı

Torbalı’da 27 yıldır emlak ve otomotiv sektöründe hizmet veren Özbarlaslar Gayrimenkul Şirketi, sektörde yeni bir devir başlattı. Artık her türlü alım satımda değerinde takas dönemi başladı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Torbalı’da 27 yıldır emlak ve otomotiv sektöründe hizmet veren Özbarlaslar Gayrimenkul Şirketi, sektörde yeni bir devir başlattı. Artık her türlü alım satımda değerinde takas dönemi başladı. Gerek ekonomik olarak alım satımda zorlanan vatandaşlar kolaylık sağlamak gerek ise sektörde ki art niyetli kişilerin sebep olduğu mağduriyet ve dolandırıcılığa karşı bu sistemi geliştiren Özbarlarlas Şirketi, vatandaşlara tek komisyon ödeyerek iki hatta üç iş yapma fırsatı veriyor.

Özbarlaslar Emlak İnşaat ve Otomotiv Şirketi tarafından geliştirilen takas sistemini anlatan İsmet Barlas, “Örneğin bir kişi ev almak istiyor, ve ev alabilmek için zeytin bahçesini satacak. Bizim geliştirdiğimiz sistem vatandaşların hem bahçesini satarken hem de ev alırken iki defa komisyon ödemesi yerine tek bir defa komisyon ödemesini sağlıyor. Ayrıca Vatandaş bahçe satıp, ev alırken farklı kişilerle muhatap olmak yerine tek bir firmayla muhatap oluyor ve içi rahat şekilde işini hallediyor. Yalnızca konut ve arsada değil, araç alım satımında takas sistemini uyguluyoruz. Kişi ister aracını değiştirmek istesin, ister aracını satıp ev almak istesin aynı takas hizmetimizi sağlıyoruz” dedi.

“EN BÜYÜK VAADİMİZ GÜVEN”

Geliştirilen sistemin en büyük yararının güven duygusu olduğunu ifade eden İsmet Barlas, “Ne yazık ki sektörümüzde çok fazla sayıda art niyetli kişi ve kuruluş var. Bizim geliştirdiğimiz sistem, vatandaşlara güven veriyor ve tüm işlerinin tek elden tamamlanmasını sağlıyor. Vatandaşlarımız hem alım satımlarını tamamen piyasa değerinde yapıyor hem de iki ya da üç kez komisyon ödemek yerine tek bir komisyon ödüyor. Biz Torbalı’da 27 yıldır emlak ve inşaat sektöründe hizmet veriyoruz. Kamuoyuna güven veren bir firmayız” dedi.

Reklam Haber

alim satimda takas donemi basladi 7351225e 01b3 4e03 ab99 3b6b00d53195

Alım Satım’da takas dönemi başladı

Yorumlar kapalı.