Baba Vanga’nın kehaneti gerçek mi oldu?

Baba Vanga'nın kehanetleri Rusya’nın Ukrayna’da vurduğu baraj sonrasında yeniden gündeme geldi. Baba Vanga'nın kehaneti gerçek mi oldu?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Baba Vanga’nın kehanetleri Rusya’nın Ukrayna’da vurduğu baraj sonrasında yeniden gündeme geldi. Bulgar uyruklu bir kadın olan Baba Vanga, kehanet konusunda dünya çapında ünlü isimlerden bir tanesi.

Geçmiş yıllarda çok sayıda ülke lideri, komutan ve yüksek rütbeli kişi tarafından ziyaret edilen, danışmanlık alınan Vanga, dünya geleceği hakkında gerçekleşmeden çok uzun zaman önce bir takım kehanetlerde bulunmuştu. Bu Kehanetlerde yıllar geçtikçe gözlemlenen tutarlılık, kahinin söylediklerine daha fazla kişinin ilgi duymasına sebep oldu.

Baba Vanga’nın 2023 yılı hakkında kehanetleri ise şu şekilde: 

  • Nükleer Santral Patlaması

Baba Vanga’nın öngörüsüne göre bu yılın korkutucu felaketlerinden biri, Asya’nın üzerine çökecek zehirli bulutlarla ilgili. Vanga, 2023 yılında Asya’da büyük boyutlu bir nükleer santral patlaması yaşanmasını bekliyordu. Rusya’nın Ukrayna’da vurduğu Kakhovka barajı bu kehaneti yeniden gündeme getirdi.  Kakhovka barajı Ukrayna’da bulunan nükleer santralin soğutmasında kullanılıyordu. Soğutmanın doğru şekilde gerçekleştirilememesinin nükleer patlama ihtimalini arttırabileceği ifade ediliyor.

  • Biyolojik Silah Kullanımı

Bir başka kehaneti ise 2023 yılında büyük bir ülkenin yapacağı biyolojik silah denemesinde binlerce insanın öleceği kehanetinde bulunmuştu.

  • Putin dünyaya hükmedecek

Vanga’nın önemli kehanetlerinden bir tanesi de Rusya Devlet Başkanı Putin’in dünyaya hükmedeceği bilgisiydi. Vanga kehanetinde, “1979 yılında yaptığı bir söyleşide Her şey buz gibi çözülecek, sadece bir tanesine dokunulmayacak. Vladimir’in ve  Rusya’nın görkemi. Çok fazla insan kurban edilecek. Rusya’yı kimse durduramaz. Her şey onun tarafından yoldan kaldırılacak ve sadece tutulmakla kalmayacak, aynı zamanda dünyanın efendisi olacak” ifadelerini kullanmıştı.

Haber Merkezi

Baba Vanga’nın kehaneti gerçek mi oldu?

Yorumlar kapalı.