Birgi Mobil uygulaması Google Play Store’da

Ödemiş’in turizm cenneti olan ve Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü tarafından "UNWTO 2022 En İyi Turizm Köyleri" listesinde yer alan Birgi’nin tanıtımı için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ödemiş’in turizm cenneti olan ve Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü tarafından “UNWTO 2022 En İyi Turizm Köyleri” listesinde yer alan Birgi’nin tanıtımı için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Her geçen gün misafir sayısı artan ve birçok kişinin de ilgi odağı olan Birgi artık telefon uygulamalarında da yerini alıyor. Google Play Store uygulamalar listesinde yerini alan Birgi’nin konakları, camileri, medreseleri, hamamları, türbeleri, çeşmeleri, yemekleri, örf ve adetleri ile efsaneleri tanıtılıyor. Aynı zamanda Birgi’nin tarihi, kültürü, gezi rotaları, konaklama merkezleri de dahil olmak üzere birçok bilgi bu uygulamada yer alıyor.

“KÜLTÜR HİZMETİ”

Birgi Mobil uygulaması hakkında Ödemiş Kaymakamlığı da, “Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü tarafından “UNWTO 2022 En İyi Turizm Köyleri” listesinde yer alan Birgi’ye gelecek misafirlerimize kılavuzluk ederek tanıtımına katkı sağlamak amacıyla bir kültür hizmeti olarak hazırlanan BİRGİ MOBİL uygulaması Google Play Store’a eklendi. Çalışmalarda emeği geçen Ödemiş Bilsem Bilişim Öğretmeni Turan Katırcıoğlu’na, öğrencimiz Mehmet Esat Gürelli’ye ve Ödemiş Kaymakamlığından Hüsnü Top’a teşekkür ederiz” dedi.

birgi mobil uygulamasi google play storeda 358018785 748918190567147 484998377905009474 n

Hüseyin Gürhan

Birgi Mobil uygulaması Google Play Store’da

Yorumlar kapalı.