Bornova’nın boyu uzadı  

5 yıl içinde 146 iş makinesi ve hizmet aracını bünyesine katan Bornova Belediyesi, son olarak Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde kullanılmak üzere 28 metrelik teleskopik platform aracını (BOM) filosuna ekledi.

Bornova’nın boyu uzadı  
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

5 yıl içinde 6 tanker, 2 kepçe, 6 adet damperli kamyon, 12 kamyonet ve 2 adeti de 18 metrelik teleskopik platform olmak üzere toplamda 28 araç ve iş makinesini Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesine katan Bornova Belediyesi, 2023 yılının  son ayında da 28 metrelik teleskopik platform aracını da müdürlüğün envanterine ekledi. Günümüzün teknolojisinden daha fazla yararlanabilmek, daha hızlı ve iyi hizmet verebilmek için alınan platform sayesinde ulaşılamayan yüksek ağaçların budanması, yüksek direklerde elektrik tamiratları ve yine yüksekliği nedeniyle ulaşılması zor alanlarda gerekli görülen bakım ve onarım hizmetleri yerine getirilebilecek.

İHTİYACA GÖRE

Hizmet kalitesinin en üst seviyede olması için çalıştıklarını ve bu doğrultuda ihtiyaç duyulan araçların belediye filosuna dahil edildiğini belirten Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ,  “Bornova Belediyesi olarak 2019 yılı itibariyle araç kiralama hizmetinden çıkarak, kendi öz sermayemizle kendimize ait araçları bünyemize kattık. Kiralama modelinden satın alma modeline geçerek hem iş makinası filosunu gençleştirdik hem de dışarıya olan araç bağımlılığımızdan kurtulduk. Böylece bütçede ekonomi sağlayarak iş verimliliğini yükselttik” dedi.

Haber Bülteni 

Bornova’nın boyu uzadı  

Yorumlar kapalı.