Breaking Bad’in Walter White’ı Bryan Cranston’dan üzücü haber!

Breaking Bad dizisinde Walter White karakterine hayat veren ve birçok ödül kazanan Bryan Cranston, emeklilik planlarını açıkladı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

 

Breaking Bad dizisinde Walter White karakterine hayat veren ve birçok ödül kazanan Bryan Cranston, emeklilik planlarını açıkladı. Dünya çapında ün kazanan dizideki performansıyla Emmy Ödülü kazanan Cranston, oyunculuğa ara vereceğini duyurdu.

40 yılı aşkın süredir oyunculuk yapan Bryan Cranston, 2026 yılında oyunculuğa mola vereceğini ifade etti. GQ dergisine verdiği röportajda, eşi Robin Dearden ile daha fazla zaman geçirmek istediğini ve Hollywood’dan en az 6 ay uzak kalmayı planladığını belirtti. Eşiyle birlikte Fransa’ya yerleşmeyi düşündüğünü de dile getirdi.

Emeklilik kararını özellikle eşi için aldığını vurgulayan Cranston, Robin’in hayatını hep kendi etrafında şekillendirdiğini ve onun da bu fırsatı hak ettiğini söyledi. Oyuncu, emeklilik sonrasında işle ilgili düşünmeyecek, senaryo okumayacak ve telefonlara bakmayacak.

Bryan Cranston’ın yeni filmi “Asteroit Şehir” (Asteroid City), Tom Hanks, Scarlett Johansson, Margot Robbie, Steve Carell gibi ünlü isimlerin yer aldığı bir yapım olarak hazırlanıyor. Film 16 Haziran’da vizyona girecek. Cranston, filmin Cannes’da yapılan prömiyerine katılmıştı.

Geçtiğimiz yıl, Breaking Bad dizisinin karakterleri Walter White ve Jesse Pinkman’ın heykelleri New Mexico’daki Albuquerque kongre merkezinde sergilendi. Bryan Cranston ve Aaron Paul da açılış törenine katılmıştı.

Haber Merkezi

breaking badin walter whitei bryan cranstondan uzucu haber 111walter

Breaking Bad’in Walter White’ı Bryan Cranston’dan üzücü haber!

Yorumlar kapalı.