Ceyda Düvenci’den 3 gün kuralı!

Ceyda Düvenci katıldığı bir etkinlikte hakkında merak edilenleri yanıtladı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ceyda Düvenci, eşi oyuncu Bülent Şakrak ile boşanma kararı aldıkları yönündeki haberlerle gündemde. Ancak Düvenci, Vialand AVM’de düzenlenen bir etkinliğe katılarak konuyla ilgili açıklama yapmadı. Dizi ve filmlerde bir süredir yer almadığının nedenini ise şöyle açıkladı.

Düvenci, televizyon programının keyifli bir noktaya geldiğini belirterek haziran sonuna kadar çekimlerin tamamlanacağını ve tatil yapacaklarını söyledi. Ayrıca atölyelerinin de iyi gittiğini ve dört kitabının çizim aşamasında olduğunu dile getirdi. Düvenci, zamanın kalmadığını ve tatil olmadan üretemediğini, gelişemediğini ve yazamadığını ifade etti. Bu nedenle her zaman tatil için zaman ayırdığını vurguladı.

Ünlü oyuncu, “Oyunculuktan uzaklaşmadım” diyerek sette üç gün olmak istediğini ve bu konuda küçük bir prensip geliştirdiğini söyledi. Beğendiği senaryolar olduğunu ancak haftada üç gün çalışma isteğinde anlaşamadığı noktalar olduğunu belirtti. Dijital platformlarda belirli çekim günleri olan bir diziye katılabileceğini ve oyunculuktan kopamayacağını dile getirdi.

Öte yandan, eşi Bülent Şakrak’la boşanacağı haberleri hakkında Düvenci, bu konuya cevap vermediğini açıkladı.

Haber Merkezi

Ceyda Düvenci’den 3 gün kuralı!

Yorumlar kapalı.