Cumhuriyet’in Çocukları Tenis Turnuvası’nın gelirleri öğrencilere burs oldu!

Balçova Belediyesi ve Ege Veteran Tenis Derneği tarafından, bu yıl 10. kez düzenlenen Cumhuriyet’in Çocukları Tenis Turnuvası'nın geliri olan 350 bin TL ile Balçovalı öğrencilere burs desteği sağlandı.

Cumhuriyet'in Çocukları Tenis Turnuvası'nın gelirleri öğrencilere burs oldu!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İlçedeki çocukların eşit ve kaliteli hizmet almasını hedefleyen Balçova Belediyesi, tenis sporunun gelişimi için çalışmalar yapan Ege Veteran Tenis Derneği’yle birlikte düzenledikleri Cumhuriyet’in Çocukları Tenis Turnuvası’nın sonuçları açıklandı.

Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri çerçevesinde 10’uncu kez yapılan turnuvaya, 596 sporcu gönüllü destekçi olarak katılmış ve turnuvadan 350 bin TL gelir elde edilmişti. Turnuvanın geliri, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da öğrencilere burs olarak verilecek.

Turnuva gelirinin temsili çekini Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya’ya veren ETV Dernek Başkanı Umut Oruç, “Cumhuriyetimizin 100. yılında tenis sporunu severler olarak öğrencilere katkıda bulunmaktan büyük gurur duyduk. Katılımcı tüm tenis sporcularımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya ise “Ülkemizde ekonomik şartlar her gün daha da zorlaşıyor. Biz yerel yönetim olarak ailelere ve öğrencilerimize elimizden gelen tüm desteği veriyoruz. İlçemizdeki sporseverler ile böyle bir desteğe de vesile olmak bizim için çok kıymetli. Hem dernek yöneticilerimize hem de sporcularımıza şükranlarımızı sunuyorum” diye konuştu.

Haber Bülteni 

Cumhuriyet’in Çocukları Tenis Turnuvası’nın gelirleri öğrencilere burs oldu!

Yorumlar kapalı.