Erdoğan’ın hedefinde yine muhalefet var!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, il başkanları toplantısında konuştu. Erdoğan "Milli irade düşmanlarına karşı, 15 Temmuz gecesi meydanlarda kurulan ittifakımızı daha da güçlendirerek geleceğe taşıma azmindeyiz" ifadelerini kullandı.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, il başkanları toplantısında konuştu.

Erdoğan’ın konuşmalarından öne çıkan noktalar şu şekilde:

“Cumhur İttifakı ortağımız MHP ile görüşmelerimiz olumlu bir mecrada karşılıklı anlayış ve saygı ekseninde devam ediyor. Görevlendirdiğimiz arkadaşlarımız muhataplarıyla sürekli temas halinde. MHP Genel Başkanı sayın Devlet Bahçeli’yi Külliye’de ağırladık. Kendisiyle oldukça verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Milli irade düşmanlarına karşı 15 Temmuz gecesi meydanlarda kurulan ittifakı daha da güçlendirerek geleceğe taşıma azmindeyiz.

İstanbul CHP ile geçmişi mumla arar oldu. Belli aşamaya getirdiğimiz projeleri bile devam ettiremiyorlar. Eskiyen reklam panolarını yenilemekten başka bir icraatları yok. AK Parti döneminde sakinlerinin yaşamaktan huzur duyduğu aziz İstanbul, ne yazık ki iş bilmezlerin yönetimi altında İstanbulluları yoran bir şehir haline dönüştü. Hepimizin bildiği ‘Kara Tren’ türküsünü İstanbul halkı her gün söylüyor. İstanbullu kardeşlerimiz gözü yolda otobüs bekliyor, metro bekliyor, metrobüs bekliyor.

Bunların gündeminde millete hizmet etmek gibi bir dert yok. Daha kötüsü öğrenmek istemiyorlar. Şehirlerimizin beş sene daha kaybetmesine izin vermeyeceğiz. Çok daha yüksek oy oranlarıyla kazanacağız.

Yolunu, kaldırımını çözememiş muhalefetin karşısına Türkiye Yüzyılı belediyeciliğiyle çıkacağız.”

Haber Merkezi

Erdoğan’ın hedefinde yine muhalefet var!

Yorumlar kapalı.