Güzelbahçe esnafına indirimli eğitim hizmeti

Güzelbahçe Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Özel Ela Kişisel Gelişim Kursu arasında imzalanan protokol ile oda üyelerine indirimli eğitim hizmetleri sağlanacak.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Güzelbahçe Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Özel Ela Kişisel Gelişim Kursu arasında imzalanan protokol ile oda üyelerine indirimli eğitim hizmetleri sağlanacak. Oda Başkanı Veli Merttürk ile Kurs yetkilisi Fulya Eskicioğlu arasında imzalanan protokol bir yıl geçerli olacak. Protokole göre, oda üyelerine ve birinci dereceden yakınlarına, 5-6-7-9-10 ve 11. sınıf çalışmalarında, 8. sınıf LGS ve 12. sınıf YKS sınav eğitimlerinde yüzde 25 oranında indirim uygulanacak.

BİRLİK ÖNEMLİ

Esnaf sanatkarların Türk toplumunda insanları birleştiren unsurlara sahip olduğunu kaydeden Güzelbahçe Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Veli Merttürk, “Üyelerimiz sadece ekonomik yaşama değil, sosyal hayata da katkı koyarlar. Eğitim de geleceğimiz, ülkenin birliği için çok önemli. Bu şekilde geleceğimizin teminatı evlatlarımızın en iyi şekilde yetiştirilmesine katkı vermeye çalıştık” dedi. Esnaf kesiminin zor şartlarda çalıştığını hatırlatan Merttürk, “Üyelerimizin sermayeleri sınırlı, gelirleri düşük. Zor ekonomik şartlar altında ailelerinin, yakınlarının ağır eğitim masraflarının hiç olmazsa bir kısmını azaltmak düşüncesindeyiz. Güzelbahçe esnaf sanatkarı bütünlüğünü koruyan, güzel bir camia. Bu camiaya hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

Haber Merkezi

Güzelbahçe esnafına indirimli eğitim hizmeti

Yorumlar kapalı.