Hande Erçel deniz kızı olacak!

Ünlü oyuncu Hande Erçel, hayranlarıyla buluşmak için yeni bir dizi projesine adım atıyor. Erçel, Deniz Kızı karakterine hayat vereceği bir yapımda yer alacak.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü oyuncu Hande Erçel, hayranlarıyla buluşmak için yeni bir dizi projesine adım atıyor. İçimdeki Yabancı adlı dizide Burak Deniz ile başrolü paylaşacak olan Erçel, bu dizinin ardından Deniz Kızı karakterine hayat vereceği bir yapımda yer alacak.

Hande Erçel’in deniz kızı kılığına bürüneceği yeni dizisi, televizyon kanallarında yayınlanması beklenirken, paralı bir platformda yayınlanacak olması hayranlarını üzdü. Dizinin ne zaman başlayacağı ise henüz netlik kazanmamış durumda. Senaryo yazma aşamasında olan dizi, Nisan ayında çekimlerine başlanması planlanıyor ve yaz aylarında izleyicilerle buluşacak.

Disney Plus platformunun Türk filmleriyle büyük bir üye artışı yaşamasıyla birlikte, Hande Erçel’in de bu platformda pozitif bir ilerleme kaydetmesi bekleniyor. Hayranları ise şimdiden yeni dizisi için heyecanla harekete geçmiş durumda. Henüz dizinin adı belirlenmese de, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturacağı ve senaryonun Ayşe Üner Kutlu tarafından kaleme alınacağı biliniyor.

Hande Erçel’in Disney Plus ile yaptığı anlaşma gereği sadece kardeş kanal olan FOX TV’de çalışabileceği konuşuluyor. Bu nedenle, yeni dizisi öncesinde Erçel’in FOX TV’de bir dizi projesinde yer alabileceği söylentiler arasında yer alıyor. Tims&B yapımı “İçimdeki Yabancı” isimli dizide Burak Deniz ile başrol oynayacağı iddia edilen Erçel’in henüz resmi anlaşma yapmadığı da biliniyor.

Haber Merkezi

Hande Erçel deniz kızı olacak!

Yorumlar kapalı.