Hızlı yükselme…Şoförlükten özel kalem kadrosunda geçirildi!

2019 seçimlerinden önce Çeşme CHP ilçe başkanı Ekrem Oran’ın şirket şoförü Tarık Kar yıllar içinde Kar, belediyede büyük bir yükselme yaşayarak CHP Genel Merkezi’nde özel kalem kadrosunda geçirildi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ODA TV’den Gamze İşler’in haberine göre 2019 seçimlerinden önce Çeşme CHP ilçe başkanı Ekrem Oran’ın şirket şoförü Tarık Kar, seçim sonrasında Oran’ın belediye başkanı seçilmesinden sonra belediye kadrosuna alınmadı. Oran, Kar’ı taşeron firma üzerinden belediyede kendine koruma ve ayak işleri yardımcısı olarak aldı. Ancak yıllar içinde Kar, belediyede büyük bir yükselme yaşayarak CHP Genel Merkezi’nde özel kalem kadrosunda geçirildi.

Büyük Kahramanmaraş depremleri sonrası Malatyalı olan Tarık Kar, maaşını belediyeden aldığı halde, Ekrem Oran tarafından deprem bölgesinde Veli Ağbaba’ya yardımcı olmak üzere gönderiliyor.

Gel zaman git zaman CHP kurultay sürecinde salonda ve belediye başkanının seyahatinde yanında olan Tarık Kar, bundan 3 gün önce fotoğrafta görüldüğü gibi CHP Genel Merkezi’nde özel kalem kadrosunda işe başlıyor.

İş tanımı Özgür Özel’in sürekli yanında olup yardımcı olmak. Gizli evrakları taşımaktan tut da genel başkanlık makamında yaşananlara vakıf biri olarak orada duruyor.

HABER MERKEZİ

Hızlı yükselme…Şoförlükten özel kalem kadrosunda geçirildi!

Yorumlar kapalı.